Xiaomi 13 8/256GB
Код: 14313Подробно описание на продукта
Xiaomi 13 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Елегантен дизайн и красив дисплей
Xiaomi 13 разполага с плосък AMOLED дисплей с честота на опресняване 120Hz, размер 6,36" и резолюция 2400 x 1080, който използва новия материал E6 за по-ярки изображения и по-точни цветове с по-ниска консумация на енергия. С HBM от 1200 нита и пикова яркост до 1900 нита, както и поддръжка на HDR 10, HDR10+, Dolby Vision и HLG, великолепният дисплей предлага приятно зрително изживяване и гарантира, че съдържанието, което гледате, се показва с прецизност по отношение на детайли и яркост. Pro HDR дисплеят на Xiaomi 13 е създаден да показва по-реалистично съотношение между светло и тъмно, като регулира яркостта и тоновете на дисплея в специфични области според консумираното съдържание за автентично изживяване, близко до това, което вижда човешкото око. Подобрената яркост е съчетана и с 22% по-ниска консумация на енергия, разгръщайки потенциала на творците.

Професионални изображения с обективи, проектирани съвместно с Leica
Оборудван с тройна камера, съвместно проектирана от Leica, Xiaomi 13 предлага система за заснемане, създадена за професионална фотография във всякакви сценарии, покриваща оптичен диапазон на увеличение от 0.6x до 3.2x. Основната камера с 50 мегапиксела предлага феноменално качество на изображението на професионално ниво с професионални оптични обективи Leica. Телеобективът с 3.2x увеличение има фокусно разстояние от 75 мм, вдъхновено от емблематичния обектив Leica 75 мм Noctilux-M, който минимизира изкривяването на изображението, като същевременно създава естествен ефект на боке - идеален за подчертаване на обекти. Ултраширокоъгълният обектив има зрително поле от 120 инча, което е способно да заснема красиви пейзажи и пейзажи.

Два стила на фотография на Xiaomi 13
Leica Authentic Look запазва истинския контраст между светлите и тъмните области и осигурява точен баланс на бялото в изображението. Leica Vibrant Look прави фини корекции на яркостта и наситеността, за да създаде остри сенки и живи цветове, като същевременно запазва точността. В допълнение към автентичното визуално изживяване на Leica, телефонът предлага и изцяло нов потребителски интерфейс на камерата, воден знак на Leica, класически звук на затвора на Leica и филтри на Leica.

Шедьовър
Системата Master-lens, софтуерна функция, на Xiaomi 13 поддържа широк диапазон от фокусни разстояния, специализирани в портретна фотография. С чисто новия 75-милиметров портретен обектив, потребителите могат да заснемат зашеметяващи портрети с ултра малка дълбочина на рязкост, естествени тонове на кожата и уникални боке ефекти чрез предварително зададени теми.

Xiaomi Imaging Engine
С поддръжката на Xiaomi Imaging Engine, скоростта на снимане на Xiaomi 13 не само се увеличава, но и е в състояние автоматично да фокусира върху определени движещи се обекти с Xiaomi ProFocus. Pro режимът на Xiaomi 13 позволява ръчно настройване на параметрите на снимане и поддържа 10-битов RAW DNG файл на камерата и цветови профили, създадени от Adobe за поддръжка на Adobe Photoshop и Adobe Lightroom. Xiaomi 13 също така позволява на потребителите да „създават“ в Dolby Vision и да записват 4K 10-битово LOG видео с HyperOIS, осигурявайки детайлен и стабилен видеозапис.

Ултрабърза флагманска производителност с най-новия Snapdragon 8 Gen 2
Xiaomi 13 разполага с най-новия 4nm висок клас процесор на Qualcomm, мобилната платформа Snapdragon 8 Gen 2. Новата 1+4+3 fusion CPU архитектура осигурява 37% подобрение в производителността и 47% подобрение в енергийната ефективност. Производителността на графичния процесор се е увеличила с 42%, а енергийната ефективност се е увеличила с 49% в сравнение с предишното поколение. Тази мощна производителност осигурява лекота при обработка на задачи като обработка на снимки. Изкуствен интелект в реално време и игри, позволяващи на потребителите да превключват между дейности с увереност.

Батерия 4500mAh
Xiaomi 13 с батерия с по-висока плътност от 4500mAh е в състояние да поддържа същия капацитет на батерията като Xiaomi 12, като същевременно запазва цялостното си компактно тяло и тънкост. В стандартния тестов режим на батерията на Xiaomi, тя издържа 1,35 дни, което е достатъчно за ежедневна употреба и оставя допълнителна мощност за спонтанно фотосесии. Също така поддържа 67W кабелно турбо зареждане и 50W безжично турбо зареждане, непрекъснато подобрявайки отличната производителност с ефективност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi 13 |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 189 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| AnTuTu benchmark: | 1 255 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 414 ppi |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Leica lens, Hyper OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 10 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 50 W |
| Reverzní dobíjení: | 10 W |
