Xiaomi Mi 10 128GB
Код: 14289Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 10 128GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Предефиниране на производителността на смартфоните
Серията Mi 10 задава летвата за ново поколение смартфони. Насладете се на изключителна производителност и ефективност с най-новата LPDDR5 RAM и UFS 3.0 ROM, всички захранвани от процесора Qualcomm Snapdragon 865. Независимо дали сте на работа или на забавление, очаквайте Mi 10 да надмине очакванията ви.

Qualcomm Snapdragon 865
Флагманският процесор тази година, значително подобрена производителност на процесора, графичния процесор и изкуствения интелект. Най-бързата и мощна 5G платформа. 25% по-висока производителност от предишното поколение. 25% по-ниска консумация на енергия от предишното поколение.

TrueColor
Авангардната технология за управление на цветовете допълнително подобрява тяхната точност. Цветовете в снимките и видеоклиповете са по-точни, осигурявайки по-реалистично изживяване. В същото време те са и щадящи очите ви.

Добре дошли в ерата на 5G
Ние разширяваме границите на мрежовите технологии. Свръхбързите изтегляния са само началото. Добре дошли в по-интелигентни и по-стабилни мрежови стандарти, които осигуряват по-голяма сигурност, стабилност и надеждност. Изживейте интернет на бъдещето с поддръжка на 5G и Wi-Fi 6, задвижвани от усъвършенстваната технология Xiaomi 5G MultiLink.

108MP камера
Благодарение на сътрудничеството между софтуерни и хардуерни устройства са постигнати пробиви в скоростта, качеството на изображението и потребителския комфорт. Новата, по-мощна и чувствителна камера ви позволява бързо да заснемате по-живи снимки с резолюция от 108 мегапиксела. В същото време изображенията заемат 50% по-малко място.

Еволюция на качеството, скоростта и потребителския комфорт
Като пионер в производството на 108MP смартфон камери, Xiaomi отново разширява границите на фотографията на съвсем ново ниво. С поддръжката на Qualcomm Spectra 480 ISP, оптимизации с изкуствен интелект, базирани на машинно обучение, и технология за компресия без загуби HEIF, можете да се възползвате максимално от всички 108MP.

8K Ultra HD видео
108-мегапикселовата камера революционизира мобилното видео, с възможност за запис в 8K резолюция. Мощният Pro режим и стерео звук правят създаването на професионални видеоклипове изключително лесно.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 208 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 634 200 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 386 ppi |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 108 Mpx + 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 780 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
