Xiaomi Mi 10 Lite 6/64 GB
Код: 14242Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 10 Lite 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Революционният дисплей предлага безпроблемни изживявания
Със съотношение на страните 20:9 и 6.57-инчов AMOLED дисплей, Xiaomi Mi 10 Lite е невероятен за гледане и използване.

Първокласна четворна камера
Xiaomi Mi 10 Lite може да се похвали с четворна задна камера, която ще осигури отлично фотографско изживяване без компромис. Неговата 48-мегапикселова основна камера с оптична стабилизация и бленда f/1.79 прави невероятни снимки с висока резолюция и ярки цветове, 8-мегапикселова широкоъгълна камера със зрително поле от 120°, 2-мегапикселова макро камера за снимки отблизо и 2-мегапикселов сензор за дълбочина за снимки с артистично размазан фон.

Мощна платформа, реална производителност
Захранван от мобилната платформа Snapdragon 765G, Xiaomi Mi 10 Lite е бърз и ефикасен. Неговата голяма батерия от 4160 mAh ще осигури на устройството издръжливост през всички житейски приключения.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Android 10 |
| Procesor: | Qualcomm Adreno 618 |
| AnTuTu benchmark: | 264 493 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6,5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
