Xiaomi Mi 10 Pro 256GB
Код: 14299Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 10 Pro 256GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,67-инчов извит AMOLED 3D дисплей
Запознайте се с най-добрия дисплей от Xiaomi досега! Той има висока честота на опресняване от 90 Hz и честота на семплиране от 180 Hz. Независимо дали четете или играете игри, екранът е по-плавен и по-отзивчив от всякога. В същото време дисплеят се отличава и с най-високата точност на цветовете от всички дисплеи на Xiaomi. Можем да кажем с увереност, че това е напълно професионален дисплей, който лесно ще отговори на най-високите изисквания на дизайнери или създатели на видео съдържание.
LPDDR5
Новото поколение LPDDR5 RAM е с 29% по-бързо и в комбинация с UFS 3.0 флаш памет осигурява 100% по-висока производителност. Скоростите на LPDDR5 паметта достигат 5500 Mbps – с 29% по-бързо от предишното поколение.
Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G
Флагманският процесор тази година, значително подобрена производителност на процесора, графичния процесор и изкуствения интелект. Най-бързата и мощна 5G платформа. AI двигател от 5-то поколение - изчислителната мощност на изкуствения интелект е със 100% по-висока от предишното поколение. AnTuTu резултат 602660 - с 38% по-висок от предишното поколение.

117° панорамен режим в една камера
Класическият 50-милиметров портретен фотоапарат, известен още като „камера за красота“, ви позволява да правите снимки със студийно качество с функцията за размазване на фона в портретния режим. С 10-кратно оптично увеличение, отдалечените сцени са буквално на една ръка разстояние.
Изживейте интернет с поддръжка на 5G и Wi-Fi 6
Насладете се на новия 5G Wi-Fi стандарт: Wi-Fi 6. Максималната пропускателна способност достига 9,6 Gbps, което е с 270% повече от предишното поколение. Телефонът поддържа OFDMA и 8×8 MU-MIMO технологии, което позволява едновременното свързване на множество мрежи, за да се поддържат високи и стабилни скорости на изтегляне.

Батерия с висок капацитет 4500 mAh
Адаптерът е съвместим с PD/PPS протокола и позволява бързо зареждане на лаптопи, смартфони, конзола Switch и други устройства. Технологията за безопасно бързо зареждане на серията Mi 10 е сертифицирана от TÜV Rheinland Fast Charge 3.0.

108MP професионална камера
Благодарение на сътрудничеството между софтуерни и хардуерни устройства са постигнати пробиви в скоростта, качеството на изображението и потребителския комфорт. Новата, по-мощна и чувствителна камера ви позволява бързо да заснемате по-живи снимки с резолюция от 108 мегапиксела. В същото време изображенията заемат 40% по-малко място.
Четворна 108MP камера
5MP обектив с 10x хибридно увеличение. 12MP камера в портретен режим. 108MP ултраясен основен сензор. 20MP ултраширокоъгълен обектив

8K Ultra HD видео
С мощния Pro режим, създаването на професионални видеоклипове е изключително лесно. Сега можете да заснемате своите шедьоври в зашеметяващо 8K качество, най-високото видео качество, достъпно досега на смартфон, и с четири пъти по-висока резолюция от 4K видео. Редактирайте видеоклиповете си толкова лесно, колкото бихте редактирали снимки, проектирайте ги на екрана и се наслаждавайте на тяхната острота, плавност и всеки детайл.
Професионален режим
Изживейте революция във видеозаписа със смартфон с поддръжка на 8K, комбинирана с Pro режим. Функции като AE/AF Lock и Focus Peaking ви дават много място за творчество. Снимайте видеоклипове като професионалист!
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 208 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 676 892 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Ochrana otiskem prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hybrid Zoom: | 10x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 108 Mpx + 8 Mpx + 12 Mpx + 20 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 50 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 30 W |
| Reverzní dobíjení: | 5 W |
