Xiaomi Mi 10T 6/128 GB
Код: 14267Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 10T 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Широка цветова гама
Премиум 6.67-инчов FHD+ Dot дисплей с богати детайли и невероятно ярки цветове. Чрез приемане на филмовия стандарт, телефонът предлага много по-широка гама от цветове в сравнение с sRGB, предоставяйки наистина спиращо дъха визуално изживяване с изключително ярки цветове.

Разширете границите с впечатляваща камера
Xiaomi продължава да разширява границите, оборудвайки Mi 10T с 64MP камера, 13MP ултраширокоъгълна камера и 5MP макро обектив. В допълнение към основната камера, Mi 10T поддържа 8K видео, което ви дава изключително ясно видео изживяване.

Засилете креативността си
Mi 10T предлага изключителна енергийна ефективност, производителност и 5G свързаност благодарение на флагманския процесор Qualcomm Snapdragon 865. Освен това, ще се насладите на игри на ниво на настолен компютър благодарение на графичния процесор Qualcomm Adreno 650.

Изпитайте безпрецедентна плавност
Новият Mi 10T може да се похвали с дисплея с най-висока честота на опресняване от Xiaomi до момента! Благодарение на изключително високата честота от 144 Hz, телефонът може да показва до 144 кадъра в секунда.

Най-накрая, телефон, който може да ви надживее.
Mi 10T може да се похвали с една от най-големите ни флагмански батерии с невероятния капацитет от 5000 mAh. Що се отнася до презареждането, можете да бъдете сигурни, че няма да пропуснете нищо благодарение на технологията MMT (Middle Middle Tab) и изключително бързото и уникално проектирано 33W кабелно зареждане.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 216 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| AnTuTu benchmark: | 645 302 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | Sony IMX682 sensor, PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
