Xiaomi Mi 10T Lite 6/128 GB
Код: 14260Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 10T Lite 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
„Гладкото владеене“ ще стане част от ежедневието ви
Mi 10T Lite отива още една крачка напред, като освен водещата честота на опресняване от 120Hz, той може автоматично да настройва съдържанието за най-добро зрително изживяване на 6.67-инчовия FHD+ Dot дисплей – от гледане на любимия ви филм на 48Hz до гледане на телевизионни сериали на 50Hz, от стрийминг на видео на 30Hz или 60Hz до сърфиране в социални медии или играене на игри с до 120Hz. Режимът на четене 3.0 позволява на очите ви да си починат и да се насладят на предаването.

Освободете креативността си с Qualcomm Snapdragon™ 750G
Процесорът Qualcomm Snapdragon™ 750G дебютира в Mi 10T Lite, осигурявайки авангардна енергийна ефективност, производителност и 5G свързаност. Звездният чипсет позволява по-бързи връзки, оптимизирани игри и по-добра обработка на изображения на 5G цена, която няма да намерите никъде другаде. Защо да се задоволявате с нещо по-малко?

Време е да блеснете с ултраярката 64MP четворна камера
Mi 10T Lite предлага едно от най-добрите фотографски изживявания в този сегмент, благодарение на отличната система от четири камери с ултра-ярка 64-мегапикселова основна камера, ултраширокоъгълен обектив, сензор за дълбочина и макро обектив. Xiaomi също така представи редица страхотни софтуерни инструменти на преден план в иновациите за камери на смартфони, включително режим на дълга експозиция, селфи с ускорен кадър, заснемане с таймер и двойно видео, за да ви помогнат да изглеждате толкова страхотно, колкото се чувствате.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 214 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| AnTuTu benchmark: | 390 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 820 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
