Xiaomi Mi 11 8/128GB
Код: 14296Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 11 8/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Най-модерният дисплей на Xiaomi
Mi 11 е оборудван с 6.81-инчов AMOLED DotDisplay дисплей. С рейтинга си DisplayMate A+ и 13 рекорда, този телефон е призната звезда. Ултрависоката резолюция WQHD+ и HDR10+ осигуряват зашеметяващи детайли и яснота на изображението. Технологията Super Resolution на Xiaomi подобрява видеоклиповете с ниска резолюция до WQHD+ качество, без да увеличава потреблението на данни.
Мониторинг на сърдечната честота
Вграденият в екрана сензор за пръстови отпечатъци – вече с вградено наблюдение на пулса – ви позволява лесно да отключвате устройството си и да следите здравето си в движение.

Снимайте като режисьор с усъвършенстван изкуствен интелект и авангарден софтуер
С основна камера с широкоъгълен обектив 108MP, ултраширокоъгълна камера 13MP с ъгъл на обектив 123° и телеобектив с макро обектив 5MP, Mi 11 предлага тройно по-голяма мощност за фотография и видео. Неговите 6 режима за видео с изкуствен интелект, активирани с едно щракване, ще привлекат вниманието на Холивуд. В допълнение, AI Erase 2.0 и набор от зашеметяващи видео ефекти улесняват създаването на епични визуализации.

Здравината и елегантността са в основата на новата дизайнерска философия
Xiaomi съчетава авангардни технологии в Mi 11, без да прави компромис в която и да е област. С по-тънък и по-лек дизайн, ще искате да се похвалите с Mi 11, където и да отидете. С най-новото изключително издръжливо Corning Gorilla Glass Victus TM, този смартфон е устойчив на надраскване и падане, което допълнително засилва неговото първокласно качество.
Вдигане на летвата с Qualcomm и невероятни скорости на зареждане
Захранван от най-новата мобилна платформа Qualcomm SnapdragonTM 888 и авангардна 5nm технологична технология, Mi 11 е по-бърз, по-мощен и по-ефективен от своя предшественик, Mi 10. Ултраголямото ядро Arm Cortex-X1 осигурява 30% по-бърза производителност от предишното поколение, докато интегрираният 5G модем X60 поддържа множество 5G ленти за безупречна свързаност.

Батерия, която никога не се поврежда
С батерия от 4600 mAh, която предлага 55W кабелно зареждане, 50W безжично зареждане и 10W обратно зареждане, ще имате достатъчно енергия за всяко приключение, което животът ви поднесе.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888 5G |
| AnTuTu benchmark: | 812 335 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | WQHD+ |
| Jemnost displeje: | 515 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 600 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 55 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 50 W |
