Xiaomi Mi 11 Lite 5G NO 6/128 GB
Код: 14274Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 11 Lite 5G NO 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Реален цветен дисплей благодарение на 10-битовия TrueColor дисплей
Xiaomi 11 Lite 5G NE разполага с 6.55-инчов плосък AMOLED дисплей и поддържа Dolby Vision за визуално изживяване на по-високо ниво. С широка цветова гама DCI-P3 и 10-битова TrueColor дълбочина на цветовете, Xiaomi 11 Lite 5G NE може да показва изумителните 1.07 милиарда цвята за висока степен на точност на цветовете. Нещо повече, екранът предлага и висока честота на опресняване от 90Hz и честота на семплиране при докосване от 240Hz, което ще ви забавлява със значително намалено забавяне и заекване.

Освободете креативността си с иновативната 64MP камера
Продължавайки традицията на най-добрите в класа си функции на камерата, Xiaomi 11 Lite 5G NE е зашеметяващ инструмент за младежи, които държат на стила. Този смартфон е оборудван с тройна 64-мегапикселова камера, която включва 64-мегапикселова основна камера, 8-мегапикселова ултраширокоъгълна камера и 5-мегапикселов телеобектив с макро обектив, което ще разшири зрителното ви поле и ще ви позволи да уловите света около вас без никакви ограничения. През нощта Xiaomi 11 Lite 5G NE може да заснема ясни снимки както с широкоъгълната, така и с предната камера, дори при условия на слаба светлина, благодарение на нощния режим.

Пълен с функции, които ще ви очароват
Xiaomi 11 Lite 5G NE предлага първокласна производителност на камерата в серията телефони Xiaomi Lite. С функции на камерата, включително One-Click AI Cinema, Cinematic Filters и новия Vlog Mode, е лесно да заснемете кинематографични кадри от ежедневието си, които съперничат на професионалистите, или да намерите нов начин да изразите себе си, като уловите света си през обектива.

Изключителна производителност с Qualcomm Snapdragon™ 778G и 33W бързо зареждане
Бъдете очаровани от невероятно бързата производителност, осигурена от мобилната платформа Qualcomm SnapdragonTM 778G 5G. Този мощен чип от 7-ма серия е снабден с шесто поколение Qualcomm Al Engine, който осигурява AI производителност до 12TOPS и поддържа Dual SIM Dual 5G. Въпреки мощността си, Xiaomi 11 Lite 5G NE е енергийно ефективен. С голяма батерия от 4250 mAh, която поддържа 33W бързо зареждане, телефонът може да издържи цял ден.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 158 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| AnTuTu benchmark: | 547 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | 2400 x 1080 px |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64Mpx + 8Mpx + 5Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 250 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
