Xiaomi Mi 11 Lite 6/64 GB
Код: 14271Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 11 Lite 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Показване на по-реалистични цветове
Mi 11 Lite е оборудван с 6.55" AMOLED дисплей, който е защитен от Corning Gorilla Glass 5. Благодарение на 10-битовите цветове и TrueColor технологията, можете да се насладите на невероятните 1.07 милиарда цвята на дисплея. Това оборудване гарантира изключително живи цветове и естествени преходи между отделните нюанси, благодарение на които телефонът ще ви изуми неведнъж с реалистични снимки на залези или портрети, които вярно улавят емоциите на снимания човек.

Продължавайки традицията на най-мощния фотоапарат в своя клас
Mi 11 Lite, подобно на своите предшественици от серията Mi, продължава традицията на иновативни фотографски технологии. Тройната му задна камера с 64MP основен обектив, 8MP ултраширокоъгълен обектив и 5MP телеобектив за макро обектив гарантира резки и цветни изображения и хиляди спомени, които да бъдат запечатани. Както широкоъгълният обектив, така и предната камера на телефона са оптимизирани за работа при слаба светлина в нощен режим, което позволява на потребителите да заснемат зашеметяващи пейзажи на залези, ясни снимки на нощния живот, по-резки контрасти и много други детайли.

Готови ли сте за всяко предизвикателство?
Големите неща идват в малки дози. Чипсетът Qualcomm Snapdragon 732G осигурява на телефона надеждна 4G свързаност и достатъчно мощност за неговите усъвършенствани възможности за фотография, така че можете да очаквате приятно потребителско изживяване във всяко едно отношение.

Захвърлете тревогите си
Батерията с капацитет 4250 mAh, заедно с технологията за бързо зареждане до 33W, ще ви позволи да оставите настрана всички притеснения за изчерпване на заряда, независимо дали работите или играете любимите си игри.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 157 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| AnTuTu benchmark: | 355 871 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 402 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 250 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
