Xiaomi Mi 4 16GB
Код: 14330Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 4 16GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Смартфонът Xiaomi Mi4 с красив дизайн
Xiaomi Mi4 е следващият бързо смартфон от Xiaomi, която беше фокусирана не само върху производителността, но и върху дизайнMi4 може да се похвали с издръжлива стоманена рамка с много тънък корпус. само 8,9 мм профил. Производителността отново е подобрена и Mi4 вече може да се похвали с четириядрен процесор и памет Qualcomm Snapdragon 801. 3GB RAM тип LP-DDR3Потребителският интерфейс на Android е допълнен от популярния Miui v5/v6. Смартфонът се откроява и с големия си размер. 5-инчов IPS Full HD дисплей, 13-мегапикселова камера и дълготрайна батерия.
Красив дизайн
В този случай Xiaomi обръща специално внимание на дизайна. Mi4 е внимателно изработен с най-висококачествени материали. Красив. стоманена рамка добавя лукс към телефона. Много тънък, точно 8,9 мм дизайн В комбинация с първокласни материали, това е истинско бижу.
5-инчов Full HD IPS дисплей
Гледайте видеоклипове, снимки и филми с лекота на 5-инчовия дисплей, произведен от Sharp. Full HD резолюцията от 1920 x 1080 пиксела казва всичко. IPS дисплей осигурява широки ъгли на видимост, които позволяват на множество хора да гледат снимки, видео демонстрация или филм без голяма загуба на цвят на изображението, когато се гледа от различни ъгли на видимост. Също така е 17% по-ярка отколкото предшественика си MI3.
Камера
Открийте завладяващ фотоапарат, който ви позволява да правите абсолютно реалистични снимки. Сензор SONY IMX214 осигурява естествени цветове при всякаква светлина с помощта на двойна LED светкавица и много ниска бленда F1.8. 13-мегапикселова камера с автофокус заснема детайлни, ясни и без размазване изображения само за 0,3 секундиДопълва се от 8-мегапикселова предна камера с чип Sony IMX219.
Android с MIUI наслагване
Xiaomi Mi4 използва Android - най-популярната операционна система за мобилни устройства, която е обогатена и с популярната надстройка MIUI. Благодарение на Google Play можете да изтеглите всяко приложение на телефона си, което да използвате неограничено без интернет връзка или с интернет връзка чрез мобилна мрежа или Wi-Fi. Не забравяйте, че чрез магазина Google Play имате достъп до повече от 600 000 платени и безплатни приложения.
Основни характеристики
Xiaomi Mi4 се захранва от четириядрен процесор. Qualcomm Snapdragon 801 с тактова честота 2,5 GHz с графичен процесор Адрено 330Това се допълва от ултрабърза RAM памет 3GB LPDDR3 и eMMC 16 GB флаш памет. Големият 5-инчов дисплей с рязка картина е от IPS тип и има резолюция 1920 x 1080 пикселаВградена задна камера с резолюция 13 Mpix използва Sony IMX214 сензор и ви позволява да записвате 4K видеоклипове. Предната камера е с резолюция 8 Mpix и сензор Sony IMX219. Литиево-йонната батерия с капацитет 3080 mAh има наистина дълъг живот. Управлението на данните и приложенията се контролира от системата. Android с MIUI надстройка.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 149 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 4.4 KitKat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 801 |
| AnTuTu benchmark: | 61 493 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 441 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 3G |
| Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | 4.0 |
| GPS: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 080 mAh |
