Xiaomi Mi 4i LTE
Код: 14347Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 4i LTE
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Xiaomi Mi4i е смартфон, който носи най-доброто от легендарния флагмански модел на тази китайска марка и същевременно го модернизира, както по отношение на оборудване, така и на външен вид. Устройството се гордее с елегантна изработка, която може да издържи на грубо боравене. Производителят е успял да вмести редица от най-модерните функции в тънък и елегантен корпус с дебелина 7,8 мм. Можете да очаквате бърза поддръжка на данни (LTE), Dual SIM, мощен осемядрен процесор и просторен 5-инчов дисплей с FULL HD резолюция. Дисплеят ще показва перфектно снимки, направени с 13Mpx камера. Благодарение на IPS технологията, площта на дисплея предлага широки ъгли на видимост.
Отличната производителност на смартфона се осигурява от комбинацията от 1.7 GHz шестядрен процесор Snapdragon 615 и 2GB RAM. Процесорът е не само мощен, но и енергийно ефективен. Устройството е оборудвано с операционната система Google Android версия 5.0 Lollipop с MIUI v6. Благодарение на поддръжката на Google Play, хиляди други приложения ви очакват да инсталирате на телефона.
13-мегапикселовата камера прави страхотни снимки дори при лошо осветление. Ще оцените и автофокуса и LED светкавицата. Ще можете да записвате видеоклипове във Full HD резолюция. 5-мегапикселова предна камера е готова за видео разговори и селфита.
По отношение на свързаността, смартфонът е добре оборудван. Поддръжката на LTE ще осигури възможно най-бързата интернет връзка. Функцията Dual SIM ще ви позволи да използвате две SIM карти едновременно. Списъкът с възможности за свързаност включва още Wi-Fi, Bluetooth, GPS и microUSB.
Батерията ще предлага капацитет от 3120 mAh.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 130 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v5.0 Lollipop |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939 |
| AnTuTu benchmark: | 40 253 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.7 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 441 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 120 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
