Xiaomi Mi 4S 16GB
Код: 14332Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 4S 16GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Най-добро съотношение цена-качество
Представяне на модела Ми 4S производител Xiaomi, която е известна със своите продукти отлично съотношение цена-качествоТрадиционно операционната система ще предлага Андроид, възможност DualSIM, метален корпус, батерия с висок капацитет и голяма вътрешна памет, която може да се разшири с MicroSD карта до 128 GBОсвен това има и четец на пръстови отпечатъци.
Qualcomm Snapdragon 808
Благодаря Шестядрен процесор Qualcomm Snapdragon 808е лидер в своя клас. Процесорът съдържа четири енергийно ефективни Cortex-A53 ядра, тактирани на 1,44 GHz и две по-мощни Cortex-A57 ядра, тактирани на 1,82 GHzВ случай на нужда от по-висока производителност, дори по-силният ще бъде включен в дейността. Графичен чип Adreno 418след това предлага възможност за игра на взискателни игри и гледане на видеоклипове с високо качество.
Красив дисплей
Голям 5-инчов дисплей с Full HD резолюция 1080×1920 Той е идеален за преглед на документи, гледане на филми и играене на взискателни игри.
Перфектни снимки
Задната камера ще предлага резолюция от 13 Mpx с автофокус.Благодарение на увеличената бленда на обектива до стойността на...f/2.0Получените снимки са много по-ясни.Предна камераима резолюция5MPи с36 допълнителни филтъра „Smart Beauty“ви позволява да правите красиви селфи снимки.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 133 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v5.1 Lollipop |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 |
| AnTuTu benchmark: | 61 841 |
| Procesor - počet jader: | šestijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1,8 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 16 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 441 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.1 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 260 mAh |
