Xiaomi Mi 5S Plus 4/64 GB
Код: 14378Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 5S Plus 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Разширен дисплей
Дисплеят на устройството е претърпял много подобрения. Можете да очаквате голям 5,99-инчов дисплей с висока FHD+ резолюция, висока финост и отлично цветопредаване. Xiaomi обаче е в крак с времето и затова реши да промени съотношението на страните на 18:9. Благодарение на тази иновация, телефонът все още заема разумни размери дори с толкова голям дисплей, тъй като рамките около него са намалени. В тази връзка, навигационните бутони също са премахнати от зоната под екрана, които се показват директно на дисплея или са заменени с надеждни жестове в околната среда.

Голяма издръжливост
Устройството разполага с батерия с голям капацитет от 4000mAh. На пръв поглед това може да не изглежда като огромно количество, но в съчетание с енергийно ефективния процесор и оптимизираната MIUI среда, този смартфон може ефективно да пести енергия. Производителят посочва до 17 дни в режим на готовност на уебсайта си. Телефонът може да възпроизвежда музика без прекъсване до 165 часа, видео до 15 часа, а играенето на игри с напълно заредена батерия би трябвало да умори телефона едва след 9 дълги часа.

Игрална машина
Очаквате ли телефон в този ценови диапазон да е неподходящ за игри? Точно обратното! По-широкият дисплей ще ви осигури по-удобно управление, а благодарение на мощния осемядрен процесор Snapdragon 625 и голямата RAM памет, всички ваши игри и приложения ще работят напълно гладко. По този начин ще можете да се насладите на игрите максимално.

Устройство с усет за фотография
Задната камера е с резолюция 12 Mpix. В сътрудничество с големите пиксели, тя може да създава красиви снимки както при дневна светлина, така и при по-слаба светлина. Предната камера също е подобрена. Към телефона е добавено не само ново приложение за интелигентно подобряване на чертите на лицето, но е помислено и за практичното използване на селфи камерата, поради което отпред е добавена LED светкавица.

Изберете според вашия вкус
Този смартфон се предлага в 4 различни цветови варианта. Можете да изберете елегантно черно, луксозно златно, позитивно синьо или романтично розово. Останалите дизайнерски параметри са еднакви за всички варианти. Корпусът е тънък само 8,05 мм и благодарение на 5,99-инчовия FHD+ дисплей с малки рамки, общите размери на телефона са сравними с конкурентни телефони с диагонал на екрана само 5,5 инча.

Приятелска среда от Xiaomi
Надстройката MIUI е много популярна и обичана по света. Тя си е спечелила това главно благодарение на своята простота и удобство за потребителя. Телефонът редовно ще ви показва нови преки пътища и функции, които ще ви улеснят в използването на вашето Xiaomi устройство.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 168 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 821 |
| AnTuTu benchmark: | 165 110 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 5.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 386 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
