Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 GB
Код: 14362Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Xiaomi Mi 8 Lite се откроява със своя дизайн
Оригинален елегантен дизайнс нотка импресионизъм, това е Mi 8 Lite.Заден капак от дъгово 2.5D стъклое зададен визцяло метална алуминиева рамкаи създава невероятен огледален ефект.Дисплеят е изработен от Gorilla Glass 5и благодарение на 45% по-малкия отвор за селфи камерата, ще се насладите...страхотна картина по целия екранВсе пак телефонът е...7,5 мм тесен.
Фото оборудване за взискателни потребители
Mi 8 Lite не липсвадвойна камерас елементи на изкуствен интелект:12-мегапикселова Sony IMX363 двойна пикселна камерас размер на пиксела 1,4 μm и бленда f/1,9, той е допълнен5-мегапикселов Samsung S5K5E8с f/2.0. Също така се справя добресъс слабо осветлениеи може да разпознава 27 категории обекти. За любителите на селфитаима 24-мегапикселова камерас автоматичен HDR.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 169 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 660 |
| AnTuTu benchmark: | 174 767 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2280 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 350 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
