Xiaomi Mi 9 6/128GB
Код: 14256Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 9 6/128GB
- Това е употребяван телефон SONY.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Производителност
Xiaomi Mi 9 се захранва от процесора Qualcomm Snapdragon 855, а с режим Game Turbo, производителността може да бъде допълнително подобрена. Този процесор осигурява плавна работа дори при най-взискателните условия.
Батерия
Батерията на Mi 9 е с капацитет 3300 mAh. Функцията за безжично зареждане е гарантирана и дори подобрена, до мощност до 20 W. С тази мощност са ви необходими само 90 минути за пълно зареждане.
Камера
Основният обектив на Sony е 48 Mpx. С тази камера винаги ще уловите повече детайли през нощта и на светло. Основният обектив има бленда f/1.8. Другият обектив е широкоъгълен с ъгъл на видимост до 177°. Последният обектив е предназначен за макро снимки. Предната камера с резолюция 20 Mpx гарантира перфектни селфи снимки.
Дисплей
Дисплеят е с диагонал 6,39 инча и заема 90% от площта. Стъклото е Gorilla Glass 5, което ще предпази дисплея ви от надраскване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 173 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 855 |
| AnTuTu benchmark: | 485 100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2340 x 1080 px |
| Jemnost displeje: | 403 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 300 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 27 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 20 W |
