Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB
Код: 14243Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi 9 SE 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изглед на цял екран с пускане на точка
5.97" Samsung AMOLED дисплей със съотношение екран-корпус от 90.47% и дисплей на флагманско ниво. NTSC 103.8% широка цветова гама прави видеоклиповете и снимките по-живи. Екранът поддържа яснота дори при ярка светлина с режим Sunlight 2.0, който интелигентно регулира яркостта според слънчевата светлина.

По-лек, по-малък и по-издръжлив
По-лек, само 155 грама, Mi 9 SE въвежда удобно използване и захващане с една ръка в ерата на дисплеите на цял екран.
Подобрен сензор за пръстови отпечатъци
Усъвършенствана технология за разпознаване на пръстови отпечатъци, която осигурява забележителни резултати. Оптимизирана за по-голяма скорост и по-висок процент на успех.
Основна камера на Sony 48MP
Какво означава да имаш камера с четири пъти повече пиксели от типичния 12-мегапикселов смартфон? Това означава, че дори да изрежеш малка част от снимката, тя пак ще има добро качество.
20MP селфи камера
Супер ясни селфита с 20MP. Селфи камерата не само поддържа Beautify и 3D грим, но и ще направи селфитата ви винаги 100% красиви.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 155 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 712 |
| AnTuTu benchmark: | 226183 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 432 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 13 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 070 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
