Xiaomi Mi A2 Lite 4/32 GB
Код: 14346Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi A2 Lite 4/32 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Любимец на всички
Популярната серия телефони Xiaomi Mi A получава още едно попълнение под формата на Mi A2 Lite. Но внимавайте, Lite не означава непременно много „ограничено“ оборудване. Mi A2 Lite е много добре оборудван телефон от среден клас с приятна цена.
- Висококачествена двойна задна камера с AI функции.
- Чиста Android One система.
- Красив дисплей на цял екран с модерен изрез.
- Батерията с капацитет 4000mAh ще осигури два дни живот на батерията.
- Солидна производителност от доказания процесор Snapdragon 625.
- Четец на пръстови отпечатъци и лицева идентификация.
Перфектна двойна камера и селфи камера
Задната камера е оборудвана с 12-мегапикселов основен сензор и 5-мегапикселов вторичен сензор за игра с дълбочината на рязкост, така че можете да създавате артистични портрети с размазан фон (ефект боке). Тя притежава всички очаквани функции, като бърз автофокус, LED светкавица, HDR поддръжка, панорамен режим, Full HD видео и много други. Отпред ще намерите селфи камера с 5-мегапикселов сензор, с която можете да създавате перфектни автопортрети.
- Функции за портрети с изкуствен интелект и красота с изкуствен интелект за професионални портрети с размазан фон и селфита.
- Пикселите с размер 1,25 μm на основния сензор и обективът f/2.2 улавят повече светлина в тъмна среда.
- Селфи камера с обектив f/2.0.
- С изкуствения интелект на камерата, правенето на снимки ще бъде забавно.
Голям 19:9 дисплей с тънки рамки
Изживейте перфектно забавление на 5.84-инчовия дисплей, който благодарение на тънките рамки заема голяма част от предната част и е снабден с модерен прорез (нос) в горната част. Ще се насладите на приятно фин растер с по-широка Full HD+ резолюция от 2280×1080 точки, което дава съотношение на страните 19:9. Ще получите наистина впечатляващ дисплей в телефон на достъпна цена.
- Висока яркост до 500 нита.
- Много фин растер от 432 ppi,
- Отличен типичен контраст от 1500:1 и 84% покритие на цветовото пространство на NTSC.
Чист Андроид
Много потребители ще оценят наличието на чист Android без излишни разширения. Xiaomi включи Mi A2 Lite в програмата Android One. За разлика от повечето други телефони на производителя, при A2 Lite няма да намерите разширението MIUI, а чист Android.
Необходима мощност
Xiaomi Mi A2 Lite може да се справи с всичко, което очаквате от него. Захранва се от 8-ядрен процесор Qualcomm Snapdragon 625, който е допълнен от 3GB RAM и графичен ускорител Adreno 506. Всичко това е подкрепено от бърза LTE свързаност, 32GB вградена памет и слот за microSD карта, което ви осигурява достатъчно място и скорост за всички ваши забавления.
Сигурност при разпознаване на пръстови отпечатъци и лице
Отключете телефона си бързо и сигурно. Просто погледнете екрана и телефонът ви ще бъде отключен сигурно. Като алтернатива, на гърба има четец на пръстови отпечатъци, който ви дава незабавен достъп до функции, без да е необходимо да въвеждате паролата си.
Удобство с функцията DualSIM
Благодарение на Xiaomi Mi A2 Lite, никога няма да се налага да се справяте с проблема къде да сложите втората си SIM карта или втори телефон, който заема място в джоба ви и ви набръчква челото. Този смартфон е оборудван със слотове за две SIM карти, така че ви е необходимо само едно устройство за всичко. По този начин можете да имате едновременно лични и служебни телефонни номера. Това е отделно решение с възможност за едновременно използване на 2 SIM карти и microSD карта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 625 |
| AnTuTu benchmark: | 95 100 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.8" |
| Displej - rozlišení (pixel): | 2280x1080 |
| Jemnost displeje: | 432 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual (12MP+5MP) |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
