Xiaomi Mi Mix 2 6/64 GB
Код: 14088Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi Mix 2 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Зашеметяващ дисплей
Mi Mix 2 предлага абсолютно ненадминато визуално изживяване, благодарение на 5,99-инчов дисплей със съотношение на страните 18:9, който заема почти цялата предна част на мобилния телефон. По този начин смартфонът предлага революционно съотношение екран-корпус от 91,3%.

Висококачествена керамична обработка
Гордостта на мобилния телефон е и красивият керамичен дизайн на корпуса, който е изработен само от висококачествени материали. Рамката на камерата е украсена с 18-каратово злато, а цялата конструкция на мобилния телефон пасва идеално в ръката.

Безпрепятствено изпълнение
Сърцето на смартфона е супер мощният процесор Snapdragon 835, с който можете да се справите с всяка мобилна дейност без най-малък проблем. Вътрешната памет разполага с 64 гигабайта пространство - възможностите ви за използването ѝ са наистина широки.

Ясни изображения във всяка ситуация
С вградената камера на мобилния си телефон можете да правите невероятни снимки, от които винаги ще бъдете доволни. Камерата е оборудвана с 12-мегапикселов сензор с висока резолюция и четириосна оптична стабилизация - което гарантира перфектно резки изображения във всяка ситуация.

Стабилна връзка дори от другата страна на света
Разчитайте на наистина стабилна интернет връзка, където и да сте. Mi Mix 2 поддържа повечето мобилни честоти на пазара, така че можете да имате достъп до интернет по целия свят. Освен това, можете да се наслаждавате на кристално чист звук, когато провеждате разговори в движение, благодарение на нов тип микрофон с революционна технология.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 7.1 Nougat |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 206 574 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření uložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.0" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 400 mAh |
