Xiaomi Mi Note 10 Lite 64GB
Код: 14270Подробно описание на продукта
Xiaomi Mi Note 10 Lite 64GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Обработка
6.47” 3D извит AMOLED дисплей с капковиден прорез с резолюция 2340 x 1080, FHD+ и сертификат TÜV Rheinland. Телефонът е защитен от Corning® Gorilla® Glass 5.

Камера
Телефонът е оборудван със задна камера с резолюция 64MP + 8MP + 5MP + 2MP. Оборудван е както с основен обектив, така и с ултраширокоъгълен обектив, сензор за дълбочина и макро обектив. Mi Note 10 Lite има и функция за нощен режим. Предната камера е с резолюция 16 MP.

Производителност
Производителността се осигурява от Qualcomm Snapdragon 730G, 8-ядрен процесор с честота до 2,2 GHz. Заедно с 6 GB RAM, той е идеалният партньор за игри или ежедневни дейности.

Батерия и зареждане
Xiaomi Mi Note 10 Lite е оборудван с батерия от 5260 mAh и поддържа 30W зареждане.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Mi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| AnTuTu benchmark: | 264 493 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 398 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 260 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
