Xiaomi Poco C40 3/32 GB
Код: 14388Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco C40 3/32 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ултраголям 6,71-инчов дисплей, по-широк ъгъл на видимост
Телефонът разполага с 6.71-инчов ултра голям HD+ дисплей, който осигурява зашеметяващо визуално изживяване при гледане на видеоклипове, което рядко се среща в устройства от същия клас. Освен това, дисплеят е защитен от Corning Gorilla Glass.

13MPx двойна камера
13-мегапикселовата двойна задна камера е много мощна и разполага с алгоритми за оптимизация на изображението от световна класа, използващи изкуствен интелект, за да се получат красиви изображения.

Осемядрен процесор, плавна работа
Осемядреният високопроизводителен процесор превъзхожда устройства от същия клас. Той също така осигурява вашите ежедневни нужди без забавяне.

По-бързите батерии издържат по-дълго
Батерията с висок капацитет от 6000 mAh предлага ултра дълъг живот с едно зареждане. Вече не е нужно да се притеснявате, че батерията ще ви свърши! Насладете се на до 32 часа непрекъснати разговори, 86 часа музика, 20 часа възпроизвеждане на видео или 17 часа навигация.

Бързо 18W зареждане, пълно зареждане за миг
POCO C40 поддържа бързо зареждане с мощност 18W, което значително подобрява ефективността на зареждане!

Високопроизводителен високоговорител, звучно поле
Потопете се в първокласно аудио изживяване, независимо дали гледате видеоклипове или слушате музика.

Подобрена сигурност. По-бърз достъп.
Отключете телефона си бързо, лесно и сигурно с едно просто докосване на четеца на пръстови отпечатъци или с един поглед чрез лицево разпознаване.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | JLQ JR510 |
| AnTuTu benchmark: | 128 944 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Jemnost displeje: | 268 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 6 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
