Xiaomi Poco F4 8/256 GB
Код: 14398Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco F4 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изключително малък 2,76 мм DotDisplay с HDR, както и на премиум устройства
POCO F4 е най-тънкият модел от серията POCO, с дебелина само 7,7 мм и удобен за хващане. Уникалната характеристика на устройството е неговият ултратънък 2,76 мм DotDisplay, един от най-малките в индустрията, за намалени препятствия, които създават изключително поглъщащо изживяване. POCO F4 се възползва максимално от HDR на своя E4 AMOLED дисплей. Ярк дори на пряка слънчева светлина с дисплея, който се чете на пряка слънчева светлина. Честотата на опресняване от 120 Hz и честотата на семплиране от 360 Hz осигуряват по-плавно скролиране и по-ниско забавяне на реакцията. С функцията TrueColor дисплей, цветовете на екрана са професионално настроени за най-реалистична точност. Двойните му Dolby Atmos високоговорители допринасят за цялостното поглъщащо изживяване, предоставяйки динамичен и кристално чист звук.

Заснемете всяко движение и изображение с висока резолюция с изцяло новата OIS система
Оборудван с 64MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера и 2MP макро камера, POCO F4 ще позволи на потребителите да заснемат моменти в най-различни сценарии. С първото по рода си добавяне на оптична стабилизация на изображението (OIS) към смартфон POCO, изображенията, заснети с основната камера, са почти перфектно цифрово копие на заснетия момент, с намалено размазване на изображението и режим „Нощно селфи“ за по-ясни детайли в условия на слаба светлина. POCO F4 действа като джобна 4K филмова камера с множество забавни и практични функции, включително режим „Панорамно селфи“, AI Skyscaping 4.0 за забавно редактиране на галерия, AI Erase 2.0 за изтриване на разсейващи обекти за по-добри снимки или режим „Документ“ за сканиране и дигитализиране на документи в отдалечена работна среда.

Балансиране между производителност на флагманско ниво и ефективна консумация на енергия
POCO F4 балансира функционалност на флагманско ниво с ултра-ефективна консумация на енергия, гарантирайки на потребителите високопроизводителен лаптоп. POCO F4 е оборудван с високо оценения флагмански процесор Snapdragon 870 със 7nm процес, базова честота на ядрото от 3,2 GHz и бърза 5G свързаност. Създаден за мощни изчисления, POCO F4 е оптимизиран за по-висока производителност, предлагайки намалено време за зареждане на приложенията и като цяло по-добро изживяване при превъртане на уеб страници и приложения. Надстройката до технологията LiquidCool 2.0 поддържа производителността на високо ниво със супер голяма изпарителна камера от 3112 mm2, която охлажда процесора още по-бързо. POCO F4 предлага също LPDDR5 RAM и UFS 3.1 ROM за многозадачност на флагманите. Заедно тези високопроизводителни функции правят POCO F4 най-енергийно ефективното устройство във флагманския сегмент.

67W турбо зареждане, поддържано от MMT технология, за намаляване на времето за зареждане.
POCO F4 разполага с 67W турбо зареждане и голяма батерия с капацитет 4500mAh (типично). Зареждането до 100% отнема само 38 минути, осигурявайки повече от достатъчно мощност за забавление и дългосрочна активност. Бързото зареждане на устройството се постига чрез технологията Middle Middle Tab (MMT) - метод на зареждане, който разделя електрическите токови вериги в две посоки за по-добра стабилност на зареждането и по-голяма издръжливост на батерията. Когато е напълно заредено, устройството може да се похвали с дълготрайна мощност до 27 часа телефонни разговори и 119 часа възпроизвеждане на музика. Без компромис с размера на батерията или скоростта на зареждане, POCO F4 наистина предлага комбинация от зареждане на флагманско ниво.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| AnTuTu benchmark: | 715 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7 |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IPX4 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
