Xiaomi Poco M3 Pro 5G 4/64 GB
Код: 14399Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco M3 Pro 5G 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Повече забавление с по-плавен дисплей
С 90Hz 6.5-инчов FHD+ дисплей, POCO M3 Pro 5G предлага на потребителите по-бърза картина и по-плавно изживяване. POCO M3 Pro 5G също така получава подобрение от Dot Drop на POCO M3 до DotDisplay.

По-бързи скорости благодарение на забележителния MediaTek Dimensity 700 с двоен 5G
За първи път в историята POCO използва технологията MediaTek Dimensity, която предлага подобрена обща производителност и скорост. MediaTek Dimensity 700 и неговият водещ 7nm производствен процес предлагат първокласно изживяване и енергийна ефективност. Този осемядрен процесор работи на честота до 2,2 GHz, а бързото UFS 2.2 съхранение ще подпомогне взискателните потребители с високата си производителност при стрийминг на видеоклипове, играене на игри или правене на снимки.

Продължава повече от 2 дни
Телефонът се захранва от голяма батерия с капацитет 5000 mAh (типично), която издържа повече от 2 дни. Устройството се предлага с 22,5W зарядно устройство в кутията и поддържа 18W бързо зареждане. С две 5G SIM карти, винаги ще бъдете свързани с 5G мрежата.

DynamicSwitch и много други
DynamicSwitch автоматично превключва между 90Hz, 60Hz, 50Hz и 30Hz, което позволява на телефона да адаптира честотата на опресняване към съдържанието, като същевременно пести енергия. Актуализираният режим Reading Mode 3.0 с опция за активиране на текстура на хартията помага за намаляване на напрежението в очите, докато новите двойни сензори за околна светлина отпред и отзад осигуряват 360° откриване на светлина, което позволява естествени настройки на яркостта.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 302 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
