Xiaomi Poco M4 5G 4/64 GB
Код: 14381Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco M4 5G 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
DynamicSwitch дисплеят осигурява бърза реакция
POCO M4 5G е оборудван с DynamicSwitch дисплей. Той може да превключва честотата на опресняване между 30Hz, 60Hz и 90Hz, за да отговори на различните нужди на потребителите, което го прави чудесен спътник за четене, гледане на видеоклипове и играене на игри. С 6.58-инчов FHD+ Dot Drop дисплей, POCO M4 5G е изработен с издръжливо Corning Gorilla Glass, създавайки завладяващо и по-лесно за потребителя зрително изживяване.

Впечатляваща 5G свързаност с Media Tek Dimensity 700
Захранван от MediaTek Dimensity 700, усъвършенстван 5G процесор, изграден по 7nm технология, POCO M4 5G поддържа две 5G SIM карти и предлага цялостна свързаност, за да осигури по-бързи и по-надеждни връзки. Осемядреният процесор се състои от две мощни ядра Arm Cortex-A76 със скорости до 2.2GHz, което позволява на потребителите да се наслаждават на по-бърза и по-плавна употреба. Неговата LPDDR4X RAM и UFS 2.2 ROM осигуряват по-добра производителност и ефективност - по-кратко време за инсталиране на приложения, по-бърз трансфер на големи файлове, по-плавна ежедневна употреба и по-дълготрайно функциониране.
Дълготрайната батерия и стилният дизайн за безкрайно забавление
POCO M4 5G се предлага с голяма батерия от 5000mAh и 18W бързо зареждане, която лесно може да се справи с ежедневните задачи. Между маратонските игри и изпращането на съобщения с приятели, не е нужно да се притеснявате, че ще ви свърши батерията. Предлага се в три цвята - черен, син и жълт POCO, POCO M4 5G излъчва младежки и жизнен вид, като същевременно осигурява на потребителите комфортно изживяване благодарение на матовото си покритие без пръстови отпечатъци и красиво текстурираната повърхност.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 299 111 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 405 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |

