Xiaomi Poco M4 Pro 5G 6/128 GB
Код: 14393Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco M4 Pro 5G 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,6-инчов FHD+ DynamicSwitch дисплей
С 90Hz 6.6" FHD+ DotDisplay, POCO M4 Pro 5G предлага по-бързи изображения и по-плавно изживяване. DynamicSwitch за енергийна ефективност избира честотата на опресняване между 90Hz, 60Hz и 50Hz в зависимост от съдържанието, което гледате. Това допринася за по-дълъг живот на батерията, като същевременно пести енергия. Той също така предлага честота на семплиране на тъчскрийна от 240Hz и поддържа DCI-P3, което му позволява да показва по-широка гама от цветове и по-голяма яркост на реалния свят, докато играете игри и гледате филми.

50MP основна камера
50-мегапикселовата камера и двойната ултраширокоъгълна камера със 119° ъгъл на видимост улавят повече детайли, с опции за нощен режим, калейдоскоп, забавен каданс и видео с ускорен кадър. Филтрите задоволяват нуждата ви от стил.

MediaTek Dimensity 810
POCO M4 Pro 5G е оборудван с MediaTek Dimensity 810, който предлага повишена обща производителност и скорост. Dimensity 810 и неговият флагмански 6nm процес предлагат превъзходно изживяване и енергийна ефективност. Този осемядрен процесор работи на честота до 2.4GHz, а бързото UFS 2.2 хранилище позволява по-високи скорости на последователен запис. MediaTek Dimensity 810 е произведен с помощта на флагманския 6nm процес. Той е оборудван с осемядрен процесор с тактова честота до 2.4GHz и мощен графичен процесор ARM Mali-G57. Подобрената конфигурация носи значително подобрение в производителността.

Голяма батерия от 5000mAh
Първият смартфон от серията POCO M, който се предлага с бързо зареждане 33W Pro. Батерията може да се зареди до 100% за 59 минути. С батерия с голям капацитет от 5000 mAh, телефонът се разрежда бавно и се зарежда бързо, спестявайки ви време и стрес.

Отличителният дизайн на POCO с преработен страничен сензор за пръстови отпечатъци и много други
Преработеният сензор за пръстови отпечатъци е безпроблемно интегриран в тънкия бутон за захранване и, заедно с ултратънките рамки от трите страни, създава първокласен и уникален външен вид на POCO M4 Pro 5G. С плавно сензорно управление и отключване, той е лесен и лесен за работа.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 810 5G |
| AnTuTu benchmark: | 355 018 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 399 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
