Xiaomi Poco M4 Pro 8/256 GB
Код: 14391Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco M4 Pro 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
AMOLED DotDisplay с честота на опресняване от 90Hz за удоволствие на една ръка разстояние
POCO M4 Pro използва 6.43-инчов AMOLED дисплей с честота на опресняване 90Hz и честота на семплиране на допир 180Hz, осигурявайки забележително плавно изображение. Това е първият път, когато серията POCO M използва AMOLED дисплей, който е допълнително подобрен от поддръжката на широка цветова гама DCI-P3 и максимална яркост от 1000 нита. Дисплеят е сертифициран от SGS като „Eye Care Display“ и „Seamless Display“, което позволява екранът да бъде автоматично четим дори в ярка среда. Reading Mode 3.0 превключва дисплея на по-висока цветова температура, за да намали напрежението в очите, и добавя текстура на хартия към фона на текста, за да увеличи максимално вашето четене.

Запечатайте всеки вълнуващ момент с тройната 64-мегапикселова камера
POCO M4 Pro разполага с тройна камера – 64MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера и макро камера. Това е и първата 64MP камера в серията POCO M. Правенето на по-резки снимки с основната камера ви позволява да увеличите всеки детайл и да откриете повече забавления. Макро камерата заснема зрелищни кадри на необятния микро свят и максимално увеличава зрението ви отблизо. 8MP ултраширокоъгълната камера разширява зрителното поле до 118°, поставяйки всичко, което искате, в перспектива. Тройната камера предлага и множество режими за ваше визуално удоволствие, включително видео на забавен каданс, видео с ускорен кадър и нощен режим. Телефонът е оборудван с 16MP предна камера, за да заснемете най-доброто от вас.

Максимизирайте забавлението си във всички аспекти на живота си
Като най-лекият смартфон на POCO, POCO M4 Pro тежи само 179,5 грама и е с дебелина 8,09 мм. Въпреки по-лекия си корпус, той предлага по-голяма гъвкавост, разполагайки с батерия от 5000 mAh, бързо зареждане от 33 W Pro и процесор MediaTek Helio G96. С масивна батерия от 5000 mAh и до 2 дни живот на батерията, той може да ви поддържа дори през натоварените дни. С бързо зареждане от 33 W Pro, POCO M4 Pro може да се зареди до 100% за около 1 час.

Достатъчно място за всичко
POCO M4 Pro несъмнено разполага с цялата мощност, от която се нуждаете за вашето забавление, благодарение на светкавично бързия 2.05GHz осемядрен процесор и графичния процесор ARM Mali-G57 MC2. Ако 8GB RAM не са достатъчни, технологията за динамично разширяване на RAM ви позволява да прехвърлите допълнителни 3GB от 256GB ROM памет.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 179 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 335 400 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.1 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 409 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
