Xiaomi Poco X3 NFC 6/64 GB
Код: 14228Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco X3 NFC 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Голям екран
Отпред има 6.67-инчов сензорен екран с резолюция 2400 × 1080 пиксела, т.е. Full HD+. Това води до много добра финост от 395 ppi и съотношение на страните 20:9. Дисплеят е от IPS LCD тип, характеризиращ се с вярно възпроизвеждане на цветовете и контраст 1500:1.

Висша средна класа с пълна помпозност
В основата му е чисто новият осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon 732G, съчетаващ висока производителност с ниска консумация на енергия. Що се отнася до RAM паметта, Poco X3 е оборудван с 6 GB в LPDDR4X модули. Само флагманите имаха толкова голяма RAM памет преди година. Вътрешната памет е с капацитет 64 GB и може да се разшири с помощта на microSD карти памет.

Пет камери
Xiaomi Poco X3 NFC има общо пет камери. Едната е разположена отпред в „дупка от куршум“ в средата на горната част на екрана. Другите четири могат да бъдат намерени отзад в правоъгълен модул, където са подкрепени от LED светкавица.

Дълготраен
Вероятно няма нищо по-досадно от това батерията да ви свърши по средата на игра. Това е рядко срещано явление с Xiaomi Poco X3 NFC - телефонът е оборудван с литиево-йонна полимерна батерия с капацитет 5160 mAh.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 215 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 328 145 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx + TOF |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 160 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
