Xiaomi Poco X4 GT 8/256 GB
Код: 14400Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco X4 GT 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Насладете се на новия вид и усещане на най-добрия LCD дисплей досега
Представяйки първия иновативен LCD дисплей със съотношение на страните 20.5:9 и тънък корпус от 74.29 мм, POCO X4 GT е едновременно удобен за държане и гледане. Стремейки се да предложи най-добрия LCD на пазара, той се предлага с най-бързия дисплей на POCO със 144Hz честота на опресняване и 7-степенен DynamicSwitch, който оптимизира честотата на опресняване за по-дълъг живот на батерията и по-плавно гледане. Дисплеят на POCO X4 GT може да показва един милиард цвята и също така поддържа широката цветова гама DCI-P3, осигурявайки изключително живи цветове и по-богати детайли на екрана. Устройството разполага и с режими Paper Texture, DC Dimming и True Display, които помагат за защита на очите ви, като регулират цветовата температура на дисплея въз основа на условията на околното осветление, осигурявайки на потребителите комфортно гледане във всякакви сценарии.

Снимайте в 4K с многофункционалната тройна камера и се насладете на завладяващо аудиовизуално изживяване
POCO X4 GT разполага с тройна основна камера с 64MP. В комбинация с 8MP ултраширокоъгълна камера, 2MP макро камера и 16MP предна камера за красиви селфита, това устройство разгръща видеографа в себе си. POCO X4 GT поддържа множество практични и готини функции, а също така има възможност за запис в 4K. За възможно най-добро качество на звука, двойните високоговорители на POCO X4 GT, сертифицирани по Dolby Atmos, осигуряват богато, ясно и мощно аудио изживяване. 3,5-милиметровият аудио жак също е наличен, така че потребителите могат да зареждат телефона и да слушат музика едновременно.

MediaTek Dimensity 8100
POCO X4 GT е бърз лаптоп, който отговаря на всички нужди на потребителите от игри и забавления на достъпна цена. POCO X4 GT е оборудван с чипсет MediaTek Dimensity 8100, който работи с високотехнологичния 5nm производствен процес на TSMC, осигурявайки на потребителите най-добрата в класа си енергийна ефективност с ниска консумация на енергия и ниско генериране на топлина, като максимизира спестяването на енергия при използване на 5G свързаност, което е от полза за игри с висока честота на кадрите. Издигайки POCO X4 GT на ново ниво на производителност, той разполага с високоскоростна LPDDR5 RAM и UFS 3.1 ROM, което го прави едно от най-бързите устройства на POCO по отношение на памет и съхранение. Устройството е оборудвано и със сложна охладителна система LiquidCool Technology 2.0, включваща седем слоя графит, която ефективно разсейва топлината от екрана и поддържа процесора хладен през цялото време за максимална производителност.

Бързо и безопасно зареждане на батерията
POCO X4 GT е оборудван с батерия с висока плътност от 5080 mAh, която поддържа 67W турбо зареждане без компромис с размера на батерията. Пълното зареждане на телефона отнема само 46 минути и поддържа висока производителност до два дни. След като е напълно зареден, POCO X4 GT се справя отлично както с ежедневните задачи, така и със забавленията, предлагайки ви до 22 часа възпроизвеждане на видео, 26 часа четене и 120 часа възпроизвеждане на музика. Функцията за зареждане на устройството включва технологията Middle Middle Tab (MMT), която позволява разпределение на мощността в две посоки, а не само зареждане отдолу нагоре, за да се постигне същото зареждане по-бързо и безопасно.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8100 |
| AnTuTu benchmark: | 824 571 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.9 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 144 Hz |
| Jemnost displeje: | 407 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 080 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
