Xiaomi Poco X4 Pro 5G 8/256 GB
Код: 14385Подробно описание на продукта
Xiaomi Poco X4 Pro 5G 8/256 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Дисплей, който подобрява вашето зрително изживяване
POCO X4 Pro 5G може да се похвали с 6.67-инчов AMOLED дисплей и предлага честота на опресняване от 120Hz и честота на семплиране от 360Hz за изключително плавно и завладяващо изживяване. Авангардната честота на опресняване от 120Hz оживява изображението точно пред очите ви, независимо дали играете или скролвате. Той поддържа широката цветова гама DCI-P3, осигурявайки реалистично визуално изживяване. AMOLED дисплеят с автоматично регулиране на яркостта е идеален за ежедневна ефективност, предлагайки резолюция 2400×1080 FHD+ и сертификат SGS Eye Care. С всестранно изживяване и модерен дисплей, той е ас във всеки аспект за технологичните ентусиасти.

Основна камера от най-високо ниво
POCO X4 Pro 5G разполага с гъвкава система от камери, състояща се от 108MP основна камера, 8MP ултраширокоъгълна камера и 2MP макро камера. Със 108MP висок клас сензор с размери 1/1.52'', можете да заснемете всеки детайл благодарение на 9-в-1 binning технология. Оборудван с тройна задна камера и 16MP предна камера, POCO X4 Pro 5G ви осигурява изображения с висок динамичен диапазон. Наред с това, той предлага и видео на забавен каданс, двойно видео, видео с ускорен кадър, супер макро, филмови филтри и калейдоскоп, за да подобрите видеоклиповете си с различни функции.

Ускорете ежедневната си употреба
Оборудван със Snapdragon 695, 5G процесор, изграден по 6nm производствена технология, POCO X4 Pro 5G определено е конкурентен. Осемядреният процесор се състои от две ARM Cortex-A78 ядра със скорости до 2.2GHz. В допълнение към 6GB RAM, POCO X4 Pro 5G предлага допълнителни 3GB памет, трансформирана от 128GB ROM, благодарение на технологията за динамично разширяване на RAM.

Големи батерии
POCO X4 Pro 5G се предлага с масивна батерия от 5000mAh и се справя отлично с ежедневните задачи - над 15 часа възпроизвеждане на видео, 25 часа четене, 191 часа непрекъснато възпроизвеждане на музика. 67W турбо зареждане позволява на устройството да се зареди от 0% до 70% за около 20 минути и до 100% за 41 минути.

Завладяващо аудиовизуално изживяване
POCO X4 Pro 5G предлага несравнимо поглъщащо изживяване, като предлага двойни високоговорители, линеен мотор по Z-ос и най-новата версия на MIUI 13 с нови функции и подобрения в производителността.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Poco |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 205 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| AnTuTu benchmark: | 395 978 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
