Xiaomi Redmi 10 5G - 128GB
Код: 14241Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 10 5G - 128GB
Щат:Употребявана (Категория A/B – нормални следи от износване)
Гаранция:12 месеца
Цвят:сиво, сребристо, зелено
Съдържание на пакета: мобилен телефон, кабел за зареждане
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Xiaomi Redmi 10 5G е модерен смартфон, който предлага бърза мобилна свързаност от следващо поколение, голям дисплей и надеждна производителност за ежедневна употреба. Телефонът е оборудван с 6.58-инчов IPS дисплей с Full HD+ резолюция, който осигурява резки изображения, добро възпроизвеждане на цветовете и много място за гледане на видеоклипове, играене на игри и работа с приложения. В допълнение, честотата на опресняване от 90 Hz прави движението на дисплея по-плавно и по-приятно при използване на телефона.
Устройството работи гладко благодарение на осемядрения процесор MediaTek Dimensity 700 с 5G поддръжка, комбиниран с 4GB RAM. Тази комбинация осигурява стабилна производителност по време на ежедневна употреба, многозадачност и при работа с по-взискателни приложения. Вградената памет от 128GB предлага достатъчно място за снимки, видеоклипове, приложения и документи и може да бъде разширена с помощта на microSD карта памет.
Телефонът е оборудван с двойна задна камера, която ви позволява да правите висококачествени снимки и да запечатвате ежедневни моменти. Предната камера е подходяща за селфита и видео разговори. Разбира се, има поддръжка за две SIM карти, бързи 5G и LTE връзки, Wi-Fi, Bluetooth и GPS. Има и страничен четец на пръстови отпечатъци за бързо и сигурно отключване на устройството. Благодарение на батерията от 5000 mAh, Xiaomi Redmi 10 5G предлага дълъг живот на батерията и лесно може да се справи с цял ден нормална употреба.
Предимства:
-
Поддръжка за бърза 5G връзка
-
Голям 6,58-инчов Full HD+ дисплей с честота на опресняване 90Hz
-
Мощен процесор MediaTek Dimensity 700
-
4GB RAM за безпроблемна работа на системата
-
128GB памет с microSD разширение
-
Двойна задна камера
-
Страничен четец на пръстови отпечатъци
-
Поддръжка на две SIM карти
-
Батерия от 5000 mAh
-
Модерен и елегантен дизайн
Технически спецификации:
-
Дисплей:6.58" IPS, 2408 × 1080 пиксела, 90 Hz
-
Процесор:MediaTek Dimensity 700 – осемядрен
-
Графични изкуства:Mali-G57 MC2
-
Оперативна памет:4GB
-
Съхранение:128GB
-
Карта с памет:microSD
-
Камери:
-
Задна част:50 MP + 2 MP
-
Предна част:5 мегапиксела
-
-
Операционна система:Андроид (MIUI)
-
Свързаност:5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
СИМ-карта:Две SIM карти
-
Четец на пръстови отпечатъци:да (отстрани)
-
Батерия:5000mAh
-
Размери:164 × 76,1 × 8,9 мм
-
Тегло:200 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 299 111 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 406 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
