Xiaomi Redmi 8 3/32 GB
Код: 14081Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 8 3/32 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Направете снимка и споделете
Камерата е подобрена за още по-добри снимки. Сензорът Sony IMX363 подобрява тоновете на кожата и създава по-ярки изображения. Камерата е двойна с резолюцията на основната камера. 12 Mpx и спомагателен 2 Mpx обектив за дълбочина за създаване на красиви портрети с боке ефект. Снимките се подобряват допълнително от изкуствен интелект, който може да разпознае сниманата сцена и да коригира настройките за най-добър резултат. Отпред в капковиден прорез е 8-мегапикселова селфи камера изображения също с AI асистент. Служи и за удобно отключване с лице.

Шампион по издръжливост
Redmi 8 е шампион по издръжливост. Той предлага висок капацитет на батерията, благодарение на което няма да е необходимо да зареждате телефона толкова често, колкото преди. Масивно 5000 mAh Батерията ви позволява да се забавлявате повече с телефона си, без постоянно да се притеснявате за зареждането. С дългия живот на батерията, времето за зареждане също се увеличава. Въпреки това, Xiaomi Redmi 8 предлага бързо 18W зареждане, което ви позволява да зареждате устройството си по-бързо.

Цял екран
За да ви позволи да се наслаждавате на истинска многозадачност на разделен екран и висококачествени изображения по всяко време и навсякъде, Redmi 8 е оборудван с... 6,22-инчов IPS дисплейВ горната част има модерен капковиден изрез, който отрязва минимална част от дисплея. Това ви осигурява голям дисплей с минимални рамки, готов да ви осигури страхотно визуално изживяване.

Шампион по представяне
Наслаждавайте се на HD съдържание и HD игри. Осемядрен процесор и 3GB RAM Паметта е мощен дует, който може да се справи със сложна многозадачност с плавно превключване между приложенията. Можете да запазвате данни в 32GB памет, която може лесно да се разшири с microSD карта до 512 GB.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 188 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 439 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 118 350 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.2" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
