Xiaomi Redmi Note 8T 32GB
Код: 14083Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 8T 32GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изпълнителен директор
Xiaomi Redmi Note 8T се захранва от осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon 665 с честота до 2.0 GHz, поддържан от 3 GB RAM за 32 GB версията на телефона или 4 GB RAM за 64 и 128 GB версиите. Този процесор е чудесен избор за игра на игри, работа, гледане на филми или многозадачност.
Камера
Xiaomi Redmi Note 8T е оборудван с четворна задна камера с резолюция 48MP + 8MP + 2MP + 2MP. Основният 48MP широкоъгълен обектив има бленда 1.79 и 1.6 м; 4в1 Super Pixel. Друг 8MP ултраширокоъгълен обектив с бленда 2.2 и зрително поле 120°. Xiaomi Redmi Note 8T е оборудван още с 2MP макро обектив и 2MP сензор за дълбочина. „Селфи камерата“ е с резолюция 13MP с функции за панорамно селфи, управление с жестове, AI селфи портрет, AI разпознаване на сцена и AI отключване с лице.


Дисплей и обработка
6,3-инчов LCD дисплей с капковиден прорез и съотношение на страните 19,5:9. Дисплеят е FHD+ с цветен контраст 1500:1. Той е идеален партньор за гледане на филми или играене на игри. Дисплеят е защитен от 2.5D Corning Gorilla Glass 5 и по този начин е предпазен от надраскване. Гърбът също е защитен от Corning® Gorilla® Glass 5 с 2.5D стъклен заден капак.
Батерия и свързаност
Xiaomi Redmi note 8T е оборудван с NFC чип, 3.5 мм жак и Bluetooth 4.2. Батерията е с капацитет 4000mAh и поддържа 18W бързо зареждане. Конекторът за зареждане е USB Type-C. Батерията ще ви издържи цял ден без никакви проблеми.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 171 200 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
