Xiaomi Redmi 9 - 32GB
Код: 14069Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 9 - 32GB
Щат:Употребявана (Категория A/B – нормални следи от износване)
Гаранция:12 месеца
Цвят:сиво, лилаво, зелено
Съдържание на пакета: мобилен телефон, кабел за зареждане
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Xiaomi Redmi 9 е модерен смартфон, който предлага голям дисплей, солидна производителност и богати функции за ежедневна употреба. Телефонът е оборудван с 6.53" IPS дисплей с Full HD+ резолюция, който осигурява рязко изображение, добро цветопредаване и достатъчно място за гледане на видеоклипове, сърфиране в интернет и работа с приложения. Дисплеят е защитен от издръжливо стъкло, което помага за предпазване на устройството от често срещани повреди.
Устройството работи гладко благодарение на осемядрения процесор MediaTek Helio G80, комбиниран с 3GB RAM, което осигурява стабилна производителност по време на ежедневна употреба, комуникация, сърфиране в интернет и работа с приложения. Вградената памет от 32GB осигурява място за снимки, приложения и документи и може да бъде разширена с помощта на microSD карта памет.
Телефонът разполага с четворна задна камера, която ви позволява да правите детайлни снимки, широкоъгълни кадри и макро снимки. Предната камера е подходяща за селфита и видео разговори. Разбира се, има поддръжка за Dual SIM, LTE връзка, Wi-Fi, Bluetooth и GPS. На гърба на телефона има четец на пръстови отпечатъци за бързо и сигурно отключване на устройството. Благодарение на батерията от 5020 mAh, Xiaomi Redmi 9 предлага много добра издръжливост и лесно може да се справи с цял ден нормална употреба.
Предимства:
-
Голям 6,53-инчов Full HD+ дисплей
-
Мощен процесор MediaTek Helio G80
-
3GB RAM за безпроблемна работа на системата
-
32GB памет с microSD разширение
-
Четворна задна камера
-
Четец на пръстови отпечатъци
-
Поддръжка на две SIM карти
-
Батерия 5020 mAh
-
Стабилна производителност за ежедневна употреба
-
Модерен дизайн
Технически спецификации:
-
Дисплей:6,53" IPS, 2340 × 1080 пиксела
-
Процесор:MediaTek Helio G80 – осемядрен
-
Графични изкуства:Mali-G52 MC2
-
Оперативна памет:3 ГБ
-
Съхранение:32GB
-
Карта с памет:microSD
-
Камери:
-
Задна част:13 мегапиксела + 8 мегапиксела + 5 мегапиксела + 2 мегапиксела
-
Предна част:8 мегапиксела
-
-
Операционна система:Андроид (MIUI)
-
Свързаност:LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
СИМ-карта:Две SIM карти
-
Четец на пръстови отпечатъци:да (отзад)
-
Батерия:5020 мАч
-
Размери:163,3 x 77 x 9,1 мм
-
Тегло:198 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G80 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 203 400 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 13 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
