Xiaomi Redmi 9C NFC - 32GB
Код: 14068Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi 9C NFC - 32GB
Щат:Употребявана (Категория A/B – нормални следи от износване)
Гаранция:12 месеца
Цвят:сиво, синьо, оранжево
Съдържание на пакета: мобилен телефон, кабел за зареждане
При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Xiaomi Redmi 9C NFC е практичен смартфон, предназначен за ежедневна употреба, предлагащ голям дисплей, лесно управление и надеждна работа. Телефонът е оборудван с 6.53" IPS дисплей с HD+ резолюция, който осигурява достатъчно място за гледане на видеоклипове, сърфиране в интернет, четене на съобщения и използване на социални мрежи. Дисплеят предлага добри ъгли на видимост и приятно възпроизвеждане на цветовете.
Устройството се захранва от осемядрен процесор MediaTek Helio G35, комбиниран с 2GB RAM, което осигурява стабилна производителност по време на ежедневна употреба, работа с приложения и комуникация. Вградената памет от 32GB предлага място за снимки, видеоклипове, приложения и документи и може да бъде разширена с microSD карта памет.
Телефонът е оборудван с тройна задна камера, която ви позволява да правите снимки на ежедневни ситуации и портрети. Предната камера е подходяща за селфита и видео разговори. Друго предимство на модела е NFC поддръжката за безконтактни плащания. Разбира се, включени са Dual SIM, LTE връзка, Wi-Fi, Bluetooth и GPS поддръжка. На гърба на телефона има четец на пръстови отпечатъци за бързо и сигурно отключване на устройството. Благодарение на батерията от 5000 mAh, Xiaomi Redmi 9C NFC предлага много добра издръжливост и лесно може да се справи с цял ден нормална употреба.
Предимства:
-
Голям 6,53-инчов HD+ дисплей
-
NFC поддръжка за безконтактни плащания
-
Процесор MediaTek Helio G35
-
32GB памет с microSD разширение
-
Тройна задна камера
-
Четец на пръстови отпечатъци
-
Поддръжка на две SIM карти
-
Батерия от 5000 mAh
-
Стабилна производителност за ежедневна употреба
-
Модерен и семпъл дизайн
Технически спецификации:
-
Дисплей:6,53" IPS, 1600 × 720 пиксела
-
Процесор:MediaTek Helio G35 – осемядрен
-
Графични изкуства:PowerVR GE8320
-
Оперативна памет:2 ГБ
-
Съхранение:32GB
-
Карта с памет:microSD
-
Камери:
-
Задна част:13 MP + 2 MP + 2 MP
-
Предна част:5 мегапиксела
-
-
Операционна система:Андроид (MIUI)
-
Свързаност:LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS, NFC
-
СИМ-карта:Две SIM карти
-
Четец на пръстови отпечатъци:да (отзад)
-
Батерия:5000mAh
-
Размери:164,9 × 77 × 9 мм
-
Тегло:196 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G35 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 110 490 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
