Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB
Код: 14257Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 10 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ослепителен AMOLED дисплей с двойни високоговорители
Redmi Note 10 е сливане на красота и функционалност. С 6.43-инчов FHD+ AMOLED DotDisplay, Redmi Note 10 е едновременно вълнуващ за гледане и използване. Балансираният дисплей без рамка постига впечатляващо съотношение на страните 20:9. Двойните високоговорители, разположени в горната и долната част на устройството, предлагат на потребителя завладяващо аудио изживяване. А с новоразработения сензор за пръстови отпечатъци Arc, който се слива със страничната част на устройството, отключването е много по-удобно.

Четворна камера заснема зашеметяващи детайли във всеки режим
Redmi Note 10 може да се похвали с четворна камера, която осигурява безкомпромисно качество на снимките и видеото. Основната камера с 48 MP заснема невероятно детайлни изображения, докато 2 MP макро и 2 MP сензори за дълбочина позволяват висококачествени снимки отблизо. Последният член на тази система е 8 MP ултраширокоъгълната камера, която позволява на потребителите да заснемат големи пейзажи или групови снимки, без да се притесняват, че ще пропуснат някого в кадъра.
Заснемане в ускорен кадър и нощен режим
Заснемайте съдържание като професионалист с новия Pro Time-lapse режим на Redmi Note 10, който работи при неблагоприятни условия на осветление, позволявайки на потребителите да заснемат висококачествени time-lapse изображения по всяко време, денем или нощем. Обичате ли да правите снимки през нощта? Насладете се на подобрения Нощен режим на Redmi Note 10, който автоматично настройва и подобрява цветовете и експозицията, за да създаде невероятни нощни снимки с перфектно балансиран контраст.

Висока производителност, за да се справи дори с най-голямото приключение
Захранван от изцяло новия чипсет Qualcomm Snapdragon™ 678, Redmi Note 10 е готов за всичко, което животът ви поднесе. 11nm технологичният процес позволява по-ниска консумация на енергия, а масивната му батерия от 5000mAh поддържа устройството работещо дори при интензивна употреба. Трябва да заредите, но нямате време? Redmi Note 10 разполага с невероятно бързо 33W кабелно зареждане - почти два пъти по-мощно от предишното поколение.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 678 |
| AnTuTu benchmark: | 277 254 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
