Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64 GB
Код: 14251Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
90Hz дисплей с технология AdaptiveSync за плавна работа
Новият Redmi Note 10 5G се предлага с 6.5-инчов FHD+ дисплей с точков прорез и честота на опресняване от 90Hz, което му придава впечатляващ външен вид и гарантира плавно и безпроблемно потребителско изживяване. В допълнение към максималната честота от 90Hz, телефонът може автоматично да регулира честотата на опресняване според това, което гледате - независимо дали става въпрос за видеоклипове на 30Hz или социални мрежи на 60Hz. Това гарантира, че телефонът работи безпроблемно по всяко време и никога не консумира повече енергия, отколкото е абсолютно необходимо.

Високопроизводителен 5G процесор, който лесно ще отговори на всички ваши изисквания
Захранван от мощния 5G чипсет MediaTek Dimensity 700, новият Redmi Note 10 5G е готов да изведе игрите на следващото ниво. Със 7nm производствен процес и вграден модем, той осигурява по-висока производителност с по-ниска консумация на енергия, което ви позволява да се потопите в любимите си игри, без да се притеснявате, че ще ви свърши батерията. Освен това, той предлага и поддръжка на две 5G SIM карти, което го прави високопродуктивен спътник за вашите ежедневни нужди.

Тройна задна камера за всички ваши творчески нужди
С тройна задна камера с основна резолюция от 48 MP, новият Redmi Note 10 5G е идеален за създаване на спиращо дъха съдържание! Трите обектива на гърба на телефона включват основен сензор с резолюция от 48 MP, 2 MP макро обектив и 2 MP сензор за дълбочина. Любителите на фотографията ще бъдат възхитени и от редица гениални инструменти – нощен режим, режим на забавен каданс или timelapse видео – които мигновено ще ви превърнат в креативен професионалист.

Висок капацитет на батерията с повишена ефективност за цял ден, без да се притеснявате за зареждането
Вътре в Redmi Note 10 5G се намира огромна батерия от 5000 mAh с 18W бързо зареждане, така че можете да разчитате на достатъчно мощност дори при много натоварващи операции.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 700 5G |
| AnTuTu benchmark: | 299 111 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
