Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB
Код: 14272Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Революционният дисплей предлага безпроблемни изживявания
Със съотношение на страните 20:9 и 6.67-инчов AMOLED DotDisplay, Redmi Note 10 Pro е невероятен за гледане и използване.

Перфектна плавност и мигновена реакция
Високата му честота на опресняване от 120Hz осигурява по-плавно изживяване по време на игри и ежедневна употреба, докато впечатляващата му честота на семплиране от 240Hz предлага по-добра чувствителност и по-ниска латентност за по-бърза реакция на екрана.

Пълно забавление
Двойните високоговорители в горната и долната част на устройството предлагат завладяващо аудио изживяване, което е идеално за стрийминг на съдържание, играене на игри или слушане на любимата ви музика.

Създавайте съдържание като професионалист
С вградена 108-мегапикселова задна четворна камера с 9-в-1 технология за обединяване на пиксели и технология Dual native ISO, Redmi Note 10 Pro заснема зашеметяващо детайлни изображения благодарение на подобрената обработка и по-високия динамичен диапазон. Всичко, което сте мислили за нощната фотография, ще се промени с Night Mode 2.0, който използва усъвършенстван многокадров RAW алгоритъм за резки и ясни снимки.

Преминаване към по-високо ниво
Надявате се творенията ви да станат вирусни? Redmi Note 10 Pro ще ви помогне да го осъществите, благодарение на новите креативни функции за снимки и видео, включително режимите Pro time-lapse, Dual Video, Long Exposure, Telemacro и ShootSteady.

Мощна платформа, реална производителност
Захранван от мобилната платформа Qualcomm Snapdragon™ 732G, изградена по 8nm производствен процес, Redmi Note 10 Pro е по-бърз и по-ефективен от всякога. Голямата му батерия от 5020 mAh осигурява на устройството спокойствие през всички житейски приключения, а бързото кабелно зареждане с мощност 33 W осигурява спокойствие за потребителите, притеснени от изтощаване на батерията по време на периоди на интензивна употреба.

Авангарден дизайн, без компромис с издръжливостта
Redmi Note 10 Pro е проектиран с мисъл за потребителя, постигайки перфектния баланс между красота и качество. Новият сензор за пръстови отпечатъци отстрани, извита във формата на дъга, сега се слива с устройството за по-удобно усещане в ръката, без да се прави компромис с лекотата на използване. Redmi Note 10 Pro е едновременно елегантен и издръжлив, благодарение на закаленото Corning Gorilla Glass 5, което предпазва предната част от неприятни ожулвания и надрасквания.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 193 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 732G |
| AnTuTu benchmark: | 336 250 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
