Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128 GB
Код: 14290Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Изключително аудиовизуално изживяване със 120Hz AMOLED дисплей и ЗВУК ОТ JBL високоговорител
Оборудван с AMOLED дисплей с цветова гама DCI-P3, Redmi Note 11 Pro+ 5G ви осигурява наситено качество на изображението и зашеметяващи цветови детайли на върха на пръстите ви. Той предлага още по-плавно екранно изживяване с висока честота на опресняване от 120Hz и честота на семплиране при докосване от 360Hz. Оборудван с 360-градусови сензори за околна светлина и дисплей, подложен на слънчева светлина, устройството осигурява адаптивна яркост за оптимално гледане, докато режимът за четене гарантира комфорт за очите ви. Redmi Note 11 Pro+ 5G ви предлага и най-добрия звук на Redmi Note досега с двойни високоговорители SOUND BY JBL, които ви осигуряват невероятно качество на звука без допълнителен хардуер. С Dolby Atmos, пространственото и стерео качество са допълнително подобрени.

Ултраярък 108MP
Основната 108-мегапикселова камера на Redmi Note 11 Pro+ 5G е оборудвана с 1/1.52" Samsung HM2 сензор и поддържа технология за 9-в-1 pixel binning, която предлага големи 2.1um пиксели. С двойно нативно ISO, ясни и текстурирани изображения с намален шум могат да бъдат заснети дори при условия на слаба светлина. Това също така позволява директно извеждане на 108-мегапикселови изображения, за да се запазят повече детайли, което е удобно за увеличаване или изрязване за по-добра композиция. В допълнение, устройството е оборудвано с 8-мегапикселова ултраширокоъгълна камера и 2-мегапикселова макро камера, което позволява на потребителите да заснемат различни перспективи - от големи пейзажи до малки детайли.

Първото 120W HyperCharge в серията Redmi Note
Redmi Note 11 Pro+ 5G е първият смартфон Redmi Note, който предлага 120W зареждане, което може да зареди масивна батерия от 4500mAh до 100% само за 15 минути. Представяйки авангардно решение за батерия и зареждане за масите, Redmi Note 11 Pro+ 5G използва двойни помпи за зареждане, за да подобри потока на ток към батерията за по-бързо зареждане, като същевременно генерира по-малко топлина за по-безопасно зареждане. В допълнение към дизайна на батерията, устройството има и над 40 функции за зареждане и безопасност, както и сертификат от TÜV Rheinland Safe Fast-Charge System, за да се гарантира цялостна безопасност и стабилност на зареждането.

Страхотна производителност, съчетана със стилен плосък дизайн
Redmi Note 11 Pro+ 5G се захранва от високопроизводителен осемядрен процесор MediaTek Dimensity 920. Този 5G-съвместим процесор е не само изключително мощен, но и работи с енергийно ефективен 6nm процес, който ви осигурява висока производителност, като същевременно подобрява живота на батерията. Този високопроизводителен процесор и нови функции като линейния мотор по оста X и технологията LiquidCool правят този Redmi Note най-доброто гейминг изживяване досега. Устройството се отличава с нов елегантен плосък дизайн със стъклено покритие от двете страни и екран, защитен от Corning Gorilla Glass 5.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 204 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 920 5G |
| AnTuTu benchmark: | 474 597 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 399 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 120 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
