Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/64 GB
Код: 14275Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
120Hz FHD+ AMOLED DotDisplay в модерен корпус с плоски ръбове
Redmi Note 11 Pro разполага с голям 6.67-инчов FHD+ AMOLED DotDisplay с честота на опресняване от 120Hz, който подобрява изживяването на екрана с плавно превъртане на съдържанието и преходи без забавяне. Този великолепен дисплей е вграден в корпус с модерен плосък дизайн. Заедно с двойни супер линейни високоговорители, разположени в горната и долната част на телефона, Redmi Note 11 Pro предлага страхотно изживяване със завладяващ стерео звук, когато играете игри или гледате видеоклипове.

Първокласна 108MP четворна камера за изключителни снимки
Redmi Note 11 Pro 5G може да се похвали с четворна задна камера, която осигурява безкомпромисно фотографско изживяване. Основната му камера със 108 MP заснема зашеметяващи изображения с висока резолюция с живи цветове, 8 MP ултраширокоъгълна камера разширява зрителното ви поле до 118°, 2 MP макро обектив улавя фини детайли отблизо, а 2 MP сензор за дълбочина е проектиран за заснемане на по-естествени портрети. Предната част на телефона е допълнена от 16 MP предна камера, която заснема ясни и естествено изглеждащи селфита. Професионалната основна камера със 108 MP използва сензора Samsung HM2 с голям сензор 1/1.52" и поддържа технология за 9-в-1 pixel binning, както и двойно ISO, за да заснема невероятни изображения при всякакви условия на осветление, с невероятни резултати, особено при слаба светлина.

Производителност, задвижвана от 67W турбо зареждане и процесор MediaTek Helio G96
Redmi Note 11 Pro се предлага с авангардно 67W турбо зареждане, което ви позволява да заредите до 51% от батерията му с висок капацитет 5000mAh само за 15 минути. Захранван от процесора MediaTek Helio G96, Redmi Note 11 Pro ви осигурява и плавна и надеждна работа.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G96 |
| AnTuTu benchmark: | 340 000 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 67 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
