Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128 GB
Код: 14259Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 11S 5G 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
AdaptiveSync дисплей с честота на опресняване 90Hz
Луксозен6,6-инчов IPS LCD дисплейТочков дисплейXiaomi Redmi Note 11S 5Gви потапя в действието на екрана. Благодарение на честотата на опресняване90HzДори и най-бързото действие ще бъде напълно плавно върху него.Висока светимост a съвременни технологииДисплеят осигурява интензивни, живи и перфектно точни цветове, с висока резолюция 2400×1080.FHD+ резолюцияотново за детайлното рисуване на изображението, а също така има иТехнология AdaptiveSyncза оптимизация в зависимост от съдържанието ипестене на батерияЕкранът също е...защитено от висококачествено Gorilla Glass клас 3, не е нужно да се притеснявате от драскотини, падания, бързо износване или леки удари!
Светкавично бързо зареждане от 33W
XiaomiRedmi Note 11S 5Gподдържа светкавично бързинабързо 33W кабелно зареждане, което ще презареди големия му капацитетБатерия 5000mAhот 0% до 100% по време напо-малко от часЩе предлага толкова висока скорост, чеще спестите времеи ще можете да се насладите пълноценно на всички функции на телефона си.без нужда от постоянна връзка със зарядното устройствоВ случай на по-умерен режим, можете да разчитате и на няколко дни с едно зареждане, така че телефонът ще ви издържи цял уикенд сред природата и благодарение наЗащита IP53Няма да ви подведе дори когато е поръсено с вода.
5G производителност от световна класа за всеки ден
Redmi Note 11S 5Gе оборудван с мобилен чипсетMediaTek Dimensity 810 5G, чиято надеждна работа ще забележите по време на всяка взискателна дейност. Благодарение на луксозния...6nm технологичен процеси висококачественото му ядро може да работи със скорости до2,4 GHzНяма недостиг на поддръжка за най-бърза 5G връзка, с общ преглед можете да се справите с най-новитеигри, стрийминг, сърфиране в интернетили взискателнимногозадачностТова му помага и да постигне висока производителност.4GB RAM, достатъчното пространство ще осигури128GB памети възможността за по-нататъшно разширяванедо 1TBблагодаряслотна карта с памет.
Тройна AI камера с 50Mpx обектив
Веднагатройна камерателефонRedmi Note 11S 5Gще ви направи завършен професионалист. Ще ви предложиразширени режимиза правене на снимкивъв всяка светлинаи ще предлага и редица съвременни функции, като напримерпоследователно сниманеилиартистични филтриза уникални творения. Хардуерът на телефона не изостава, основният сензор осигурява първокласна резолюция.50 мегапиксела, има ултраширокоъгълна камера8 мегапикселасс ъглов диапазон от 119°и има също такателе макро обективс2 мегапиксела .Готов е за спиращи дъха портрети 13MP широкоъгълна селфи камера!
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 195 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 810 5G |
| AnTuTu benchmark: | 355 018 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 90 Hz |
| Jemnost displeje: | 399 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
