Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128 GB
Код: 14277Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6.67" AMOLED дисплей
Всички модели Redmi Note 12 разполагат с впечатляващ и привличащ вниманието OLED дисплей. Гледайте любимото си съдържание с отлично възпроизвеждане на черното и ярки цветове.

Плавно и непрекъснато визуално изживяване
Поддържа 3 честоти на опресняване (60Hz/90Hz/120Hz) за плавно потребителско изживяване, като същевременно е енергийно ефективен. Автоматично се настройва към различни условия, като гледане на видеоклипове, играене на видео игри или четене, за завладяващо изживяване при показване.

SGS дисплей за грижа за очите
4096 нива на регулиране на яркостта позволяват плавно и нежно затъмняване на екрана. Когато околната светлина внезапно се промени, яркостта на дисплея се регулира нежно, за да се избегнат отблясъци. Защитата на очите и комфортът винаги са били основен приоритет при дизайна на този дисплей.

48MP тройна камера
Мощна производителност за портрети и фотография при слаба светлина. Уловете всеки детайл с 2-мегапикселовата макро камера, зашеметявайте от всеки ъгъл с 8-мегапикселовата ултраширокоъгълна камера и се насладете на естествено боке с режим „Портрет“.

Процесор Snapdragon 4 Gen 1
Захранван от мобилната платформа Snapdragon 4 Gen 1, смартфонът предлага несравнима производителност. Този 6nm чипсет предлага ефективно потребление на енергия и дълготрайна батерия. Чипсетът Snapdragon 4 Gen 1 е готов за 5G с поддръжка на две SIM карти 5G.

Две SIM карти, двойна 5G връзка
По-бърз, по-стабилен, по-надежден. Изработен с авангардна 6nm технология, този смартфон е готов за бъдещето с 5G свързаност, по-бързо време за реакция и по-бързи скорости на изтегляне. Той е специално оптимизиран да се справя с по-широк спектър от условия за връзка, на която можете да разчитате.

Комбинация от бърза памет и RAM
С комбинация от LPDDR4X RAM и UFS 2.2 ROM, любимите ви приложения се зареждат по-бързо и работят по-добре. С 256GB памет и поддръжка на 1TB MicroSD карта, можете да запазите ценни спомени с приятели и семейство.

Батерия 5000mAh
Redmi Note 12 5G разполага с масивна батерия от 5000 mAh, подобна по размер на преносима батерия, която ще ви издържи цял ден. В същото време зареждането е още по-бързо благодарение на 33 W.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 189 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdargon 4 Gen 1 |
| AnTuTu benchmark: | 389 210 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 120 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
