Xiaomi Redmi Note 3 Global
Код: 9551Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 3 Global
Цвят: Сребърен
24 месеца гаранция
Оригинална опаковка:
Телефон
Зарядно устройство
Кабел
Инструкции
Оригинална кутия
Телефонът е по поръчка.
Доставка в рамките на 10 работни дни. В зависимост от доставчика обаче, срокът за доставка обикновено е по-кратък. В редки случаи, за съжаление, доставката може да бъде удължена.
ВНИМАНИЕ!!! Ако купувате от словашка компания и сте платец на ДДС, моля, изберете метод на плащане за вашата поръчка като плащане по банков път и ние ще направим необходимите корекции по поръчката.
Фактурата ще бъде коригирана без ДДС.
Xiaomi Redmi Note 3 LTE е смартфон с безкомпромисна производителност и оборудване. Производителят е успял да вмести редица от най-модерните функции в тънък корпус от 8,6 мм. Уникалният корпус е изработен от метал и не оставя място за съмнение. Можете да очаквате бърза поддръжка на данни (LTE), Dual SIM, мощен шестядрен процесор и просторен 5,5-инчов дисплей с FULL HD резолюция. Дисплеят ще показва перфектно снимки, направени с 16Mpx камера. Благодарение на IPS технологията, площта на дисплея ще предлага широки ъгли на видимост.
Отличната производителност на смартфона се осигурява от комбинацията от 1.8 GHz шестядрен процесор и 3GB RAM. Процесорът е не само мощен, но и енергийно ефективен. Устройството е инсталирано с операционната система Google Android 6.0 Marshmallow с MIUI v6.
16-мегапикселовата камера прави страхотни снимки дори при лошо осветление. Ще оцените също автофокуса и LED светкавицата. За видео разговори и селфита има 5-мегапикселова предна камера.
По отношение на свързаността, смартфонът е добре оборудван. Поддръжката на LTE ще осигури възможно най-бързата интернет връзка. Функцията Dual SIM ще ви позволи да използвате две SIM карти едновременно. Списъкът с възможности за свързаност включва още Wi-Fi, GPS, Bluetooth и microUSB.
Наличието на инфрачервен порт е забележително изключение в тази ценова категория, позволявайки ви да контролирате други домашни устройства - телевизор, DVD плейър или дори интелигентен абсорбатор.
Благодарение на четеца на пръстови отпечатъци, отключването на телефона е не само по-безопасно от всякога, но и светкавично бързо. Батерията ще предлага надстандартен капацитет от 4000 mAh.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Uhlopříčka: | 5.5" |
| Rozlišení Displeje: | Full HD |
| Technologie Displeje: | IPS |
| Operační Systém: | Android 6.0 |
| Nadstavba Operačního Systému: | MIUI v6 |
| Velikost operační paměťi RAM: | 3 GB |
| Kapacita Baterie: | 4000 mAh |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| 3,5 jack: | ANO |
| 3G Pásmo: | ANO |
| LTE pásmo: | ANO |
| WIFI: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Pamět: | 16 GB |
| Rozšíření uložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Rozlišení Hlavního Fotoaparátu: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | ANO Full HD |
| Selfie fotoaparát - rozlišení: | 5 Mpx |
