Xiaomi Redmi Note 4 3/64 GB
Код: 14365Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 4 3/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Xiaomi Redmi Note 4
Redmi Note 4, наследникът на известния Redmi Note 3, е тук, носейки със себе си нови функции и революционна производителност. Качеството на отделните компоненти не се е променило и ако е така, то е само към по-добро. Голям 5,5" Full HD Дисплеят е защитен от стъкло за покритие на земята, което създава 2.5D ефект за по-плавно движение на пръстите отстрани иметална конструкция С тънък профил, той създава много луксозно усещане. Предлага се със стандартни функции, като например Две SIM карти, LTE, четец на пръстови отпечатъци или 2 камери (13 Mpx + 5 Mpx).
Осемядрена производителност
Новата серия Redmi Note 4 предлага безпрецедентна производителност осемядрен ARM Cortex-A53 процесор придружен от графичен ускорител Адрено 506Това фантастично дуо заедно захранва операционната система Android 6.0 MarshmallowБлагодарение на това, Redmi Note 4 може да се справи с всичко, което поискате от него. Никаква игра или безброй приложения, работещи едновременно, не могат да го застрашат. Освен това, той е оборудван с батерия с голям капацитет. 4100mAh, така че ще ви бъде достъпно през целия ден.
Перфектно селфи
Redmi Note 4 предлага усъвършенстван потребителски интерфейс MIUI v8, благодарение на което, освен класическите функции на Android, ще имате на разположение и други приложения. Можете лесно да персонализирате средата на смартфона по ваш вкус, отделните контроли са едновременно интуитивни и достъпни. четец на пръстови отпечатъци, върху който просто трябва да поставите пръста си, за да отключите телефона си. Това ще ви даде различна перспектива за управление на Android и никога повече няма да искате да се връщате към сложността на повечето други интерфейси.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 175 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | MediaTek Helio X20 |
| AnTuTu benchmark: | 104 926 |
| Procesor - počet jader: | desetijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2,3 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 100 mAh |
