Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32GB
Код: 14071Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32GB
- Това е употребяван Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Модерен дисплей
За показване на цялата информация се използва голям екран. 6.26" IPS дисплей с прорез и резолюция от 2280 x 1080 пиксела, което осигурява висока рязкост на изображението и комфортно консумиране на съдържание. Благодарение на IPS технологията на дисплея, получавате реални цветове и перфектни ъгли на видимост. С телефона ще се насладите на хубава картина, когато играете игри, гледате видеоклипове, а също и по време на нормална употреба.

Дизайнът ще вдъхнови
Xiaomi е известна с добре изработените си телефони, които създават усещане за премиум. Същото важи и за Redmi Note 6 Pro. Металният гръб на телефона изглежда и се усеща страхотно, телефонът ще впечатли както вас, така и околните.

Страхотно представяне
Има силен в червата осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon 636, който осигурява плавна работа на системата и висока производителност при играене на игри. Не е нужно да мислите дали телефонът може да се справи с дадена игра или приложение, Redmi 6 Pro е готов за всичко. В допълнение 4GB RAM Паметта ще ви позволи да работите с множество приложения едновременно и да съхранявате повече информация в паметта, с която системата и приложенията работят, което също така увеличава плавността на системата.

Голямата батерия ще ви гарантира, че можете да се наслаждавате на повече часове забавление с телефона си, без често зареждане. Батерията е с капацитет от 4000 mAh, което е надстандартният капацитет на батерията в телефона.
Перфектни селфи снимки
Xiaomi Redmi Note 6 Pro ви позволява да създавате страхотни снимки чрез задната си двойна камера с резолюция от... 12+5 мегапикселаТова ще ви позволи да играете с дълбочината на рязкост, което ще ви позволи да създавате перфектни портрети на обекти или хора.
С този модел Xiaomi се е фокусирала върху популярните селфита. Той ще предлага двойна предна камера. 20+2 мегапиксела камера, която ви позволява да създадете перфектното селфи, за да впечатлите приятелите си.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 182 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 115 991 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Rozlišení předních Fotoaparátu: | 20 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
