Xiaomi Redmi Note 8 4/128 GB
Код: 14220Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 8 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,3-инчов Dot Drop дисплей, Corning Gorilla Glass 5 отпред и отзад
Redmi Note 8 предлага невероятно завладяващо изживяване с FHD+. За първи път серията Redmi Note е сертифицирана от TÜV Rheinland при международното си представяне, което гарантира приятно изживяване благодарение на филтрирането на синята светлина. За да е вашият смартфон готов за всичко, предната и задната му част са оборудвани с Corning Gorilla Glass 5, което предпазва устройството ви от ежедневно износване.

Високопроизводителен осемядрен процесор Qualcomm Snapdragon™ 665 AIE
Redmi Note 8 разполага с инфрачервено дистанционно управление за удобно управление на редица уреди и 3,5 мм жак за лесно свързване на слушалки. Устройството се захранва от високонадеждния процесор Qualcomm SnapdragonTM 665, който перфектно съчетава производителност с ефективност.

48MP четворна камера с изкуствен интелект, ултраширокоъгълен обектив и макро обектив
Redmi Note 8 предлага едни от най-добрите спецификации сред камерите на мобилните телефони. За първи път в серията Redmi Note внедрихме четворна камера с основен сензор с висока резолюция 48MP. Добавихме ултраширокоъгълен обектив със 120° и макро обектив с автофокус от 2 см към конфигурацията на задната камера, така че вашата камера ще бъде готова за всяка ситуация.

Батерия с висок капацитет 4000 mAh с бързо зареждане 18W чрез USB-C
Redmi Note 8 продължава наследството на своите предшественици с впечатляващата си батерия от 4000 mAh. В комбинация с оптимизацията на батерията на MIUI, ще се насладите на надеждност и дълъг живот на батерията. Redmi Note 8 поддържа бързо зареждане от 18 W чрез USB-C, така че можете бързо да го заредите и да тръгнете!
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 170 516 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, AI |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 MPx + 2 Mpx + 2Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
