Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB
Код: 14225Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Батерия с висок капацитет за непрекъснато захранване
Батерията с висок капацитет от 4500 mAh издържа по-дълго, така че няма да се налага постоянно да търсите зарядно устройство.
Елегантен дизайн и страхотно усещане при държане
Екранът със съотношение на страните 19,5:9, декоративният дизайн на ръбовете и естествената извивка на дисплея осигуряват широка видимост и оптимално захващане. Съотношение екран към тяло 91,4% за максимално използване на дисплея. Размерът на дисплея е 6,53" FHD+.
Процесор
Xiaomi Redmi Note 8 pro се захранва от 8-ядрен Helio G90T процесор с честота до 2.0 GHz. Този процесор осигурява безпроблемна работа през целия ден. Край на забавянията по време на игра на игри или използване на самия телефон.
64MP камера с висока резолюция за всеки детайл
Основната камера е с невероятна резолюция от 64 MP и бленда f/1.8. Оборудвана е и с 8 MP ултраширокоъгълна камера. 2 MP има макро сензор за най-малките детайли, а последният е сензор за дълбочина с 2 MP. Тази четворка ще ви гарантира абсолютно перфектни и много детайлни снимки дори при лоши условия. Видеото се записва в 4K до 30 FPS и FHD до 120 FPS. Предната „селфи камера“ е с резолюция от 20 MP f/2.0.
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek Helio G90T |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 340 500 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
