Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB
Код: 14086Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Легендата продължава
Новият и безстрашен Redmi Note въплъщава всичко, което очаквате от истински флагман. Той гордо продължава традицията на своите предшественици. Телефоните от серията Redmi Note се продават по целия свят.
Висококачествен процесор
Redmi Note 9 е оборудван с мощен осемядрен процесор с тактова честота до 2.0 GHz и графичен процесор с честота 1000 MHz, което ще ви осигури идеална производителност за перфектно гейминг изживяване.

Масивна батерия с дълъг живот
С подобрена батерия от 5020 mAh можете да се насладите на дълготрайна производителност. А с технологията за бързо зареждане от 18W, зареждането на телефона ви ще бъде въпрос на миг.

ВИСОКОКЛАСНА ФОТО СИСТЕМА
Основният 48MP обектив ще ви позволи да заснемете всичките си любими моменти, докато широкоъгълният, макро и дълбочинният обектив ще осигурят перфектен резултат, независимо каква сцена ще заснемете.
Страхотен обектив с фиксирано фокусно разстояние
Основният 48MP обектив с ултрависока резолюция ви позволява да заснемете всички ваши незабравими моменти.
Кристално чисто панорамно изображение
8-мегапикселовият ултраширокоъгълен обектив с ъгъл на снимане от 118° ви осигурява по-ясна и по-широка перспектива.

Впечатляващо усещане за дълбочина
2-мегапикселовият обектив за дълбочина ви позволява да правите зашеметяващи портрети с размазан фон.
Заведи ме по-близо
Благодарение на 2-мегапикселовия макро обектив, можете да правите ясни снимки дори от много къси разстояния.
Време е за селфита.
Предната 13-мегапикселова AI камера е чудесен инструмент за селфита, който впечатлява с поддръжката си на портретен режим, режим за красота с AI и запис на кратки видеоклипове, позволявайки ви да персонализирате изображенията си според собствените си нужди.
Преносим скенер
Устройството ви позволява да сканирате документи, което го прави чудесен спътник както за работа, така и за училище.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 208 000 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
