Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB
Код: 14263Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Четворна камера
Redmi Note 9 Pro разполага с първокласна четворна камера с ултраширокоъгълен, макро и дълбочинен обектив, за да заснеме надеждно всички ваши любими моменти. Притеснявате ли се, че спомените ви ще избледнеят с времето? Redmi Note 9 Pro ви позволява да запечатате тези ценни моменти. 64-мегапикселовата камера надеждно улавя всеки детайл и никога не ви разочарова.

Най-добрата красота е естествената.
16MP предна камера с оптимизирана от изкуствен интелект дълбочина на рязкост. Направете си селфи и покажете на света кой сте всъщност.

Бързо зареждане и дълго време в режим на готовност
Нищо няма да ви даде повече спокойствие от голямата батерия от 5020 mAh с 30W светкавично бързо зареждане. Независимо дали искате 16 часа непрекъсната навигация, 147 часа музика или 13 часа игри, новият Redmi Note 9 ще ви спести притеснението, че ще ви свърши зарядът, докато се наслаждавате на любимото си забавление.

По-бърз и по-мощен
Новата серия Redmi Note не е нужно да се притеснява за сравнения на производителността с други телефони. Устройството ще ви осигури изключителна производителност както за работа или учене, така и за забавление, благодарение на процесора Qualcomm Snapdragon 720G.

Скенер в джоба ви
С режим „Документ“ винаги имате под ръка джобен скенер, с който можете да сканирате документи, да ги завъртате, както желаете, да премахвате сенки от тях и да увеличавате контраста. С Redmi Note 9 Pro всички настройки ще бъдат въпрос на миг.

Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 209 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 720G |
| AnTuTu benchmark: | 276800 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
