Xiaomi Redmi Note 9T 4/128GB
Код: 14262Подробно описание на продукта
Xiaomi Redmi Note 9T 4/128 GB
- Това е употребяван телефон Xiaomi.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,53-инчов точков дисплей с Corning Gorilla Glass 5
Redmi Note 9T, със своя 3D извит текстуриран дизайн, вдъхва живот на филмите и игрите с 6.53-инчовия DotDisplay с Corning Gorilla Glass 5 и впечатляващо съотношение на страните 19.5:9. С устойчивата на пръстови отпечатъци задна повърхност, Redmi Note 9T винаги изглежда като нов и се отключва без усилие с удобния страничен сензор за пръстови отпечатъци.

48-мегапикселова тройна задна камера и 13-мегапикселова предна камера в дисплея
Redmi Note 9T е оборудван с 48MP тройна задна камера и осигурява изключително качество на изображението. Потребителите могат да заснемат ясни и резки снимки отблизо с 2MP макро обектива и да постигнат почти професионално размазване с 2MP сензора за дълбочина. Redmi Note 9T ви позволява да правите перфектни селфита с 13MP предната камера.

Осемядрен процесор MediaTek Dimensity 800U, до 2.4 GHz
Redmi Note 9T предлага генерационен скок в производителността и енергийната ефективност на флагманско ниво. Захранван от MediaTek Dimensity 800U SoC и изцяло новата технология за съхранение UFS 2.21, Redmi Note 9T е до 100% по-бърз от предишното поколение. С 5G свързаност на две SIM карти едновременно, Redmi Note 9T позволява на потребителите да свършат повече работа за по-малко време. Множеството антени и 4×4 MIMO технологията осигуряват по-бързи и по-надеждни връзки за наистина страхотно изживяване дори при трудни условия.

Батерия от 5000 mAh с висок цикъл на зареждане и бързо зареждане от 18 W
Батерията с капацитет 5000 mAh и бързото зареждане от 18 W ще ви оставят безпокойство за живота на батерията, дори в ерата на 5G. Тя предлага почти 3 години ежедневна употреба без значително влошаване на качеството. Това е мощен смартфон, който ще накара потребителите да се чудят как са живели без него!
Допълнителни параметри
| Категория: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 800U 5G |
| AnTuTu benchmark: | 343 150 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | Splash resistant |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
