Motorola Moto G30 - 128GB
Kod: 14189Opis szczegółowy produktu
Motorola Moto G30 - 128GB
Stan: Używany (Kategoria A/B – normalne ślady użytkowania)
Gwarancja: 12 miesięcy
Kolor: czarny, pastelowy
Zawartość zestawu: telefon, kabel ładujący
Podczas zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru w uwagach
Dostawa do sklepu: ok. 5 dni roboczych
Dostawa do domu: ok. 7 dni roboczych
Opis produktu:
Motorola Moto G30 to niezawodny smartfon ze średniej półki, który oferuje zrównoważoną wydajność, długi czas pracy na baterii oraz płynne działanie systemu. Urządzenie wyposażone jest w 6,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz, co zapewnia komfortowe i płynne korzystanie z telefonu podczas przeglądania treści oraz korzystania z aplikacji. Nowoczesny design oraz ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że telefon dobrze leży w dłoni.
Za wydajność odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 662 wspierany przez 4GB pamięci RAM, co zapewnia sprawne działanie codziennych aplikacji, mediów społecznościowych oraz mniej wymagających gier. Wbudowana pamięć 128GB oferuje dużo miejsca na zdjęcia, filmy i aplikacje, a dodatkowo można ją rozszerzyć kartą pamięci. Smartfon działa na czystym systemie Android, który jest szybki, przejrzysty i pozbawiony zbędnych dodatków.
Motorola Moto G30 posiada poczwórny aparat główny z matrycą 64 Mpx, który pozwala wykonywać szczegółowe i wyraźne zdjęcia. Do dyspozycji jest także obiektyw ultraszerokokątny, makro oraz czujnik głębi, co zwiększa możliwości fotograficzne. Przedni aparat świetnie sprawdzi się do selfie oraz wideorozmów. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia długi czas pracy i obsługuje szybkie ładowanie.
Zalety:
-
6,5" wyświetlacz IPS z odświeżaniem 90 Hz
-
Procesor Snapdragon 662 zapewniający płynną pracę
-
4GB RAM do codziennego użytkowania
-
128GB pamięci z możliwością rozszerzenia
-
Poczwórny aparat główny (64 Mpx)
-
Obiektyw ultraszerokokątny i makro
-
Duża bateria 5000 mAh
-
Szybkie ładowanie
-
Czytnik linii papilarnych
-
Czysty i szybki system Android
-
Nowoczesny design
Specyfikacja techniczna:
-
Wyświetlacz: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 662 – ośmiordzeniowy
-
Grafika: Adreno 610
-
Pamięć RAM: 4GB
-
Pamięć wewnętrzna: 128GB
-
Aparaty:
-
Tylny: 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Przedni: 13 Mpx
-
-
System operacyjny: Android
-
Łączność: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Czytnik linii papilarnych: tak (z tyłu)
-
Bateria: 5000 mAh, szybkie ładowanie
-
Wymiary: 165 × 75 × 9 mm
-
Waga: 200 g
Zdjęcie ma charakter poglądowy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Motorola Moto |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 170 968 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
