Motorola Edge 30 Pro 5G - 256GB
Kod: 14095Opis szczegółowy produktu
Motorola Edge 30 Pro 5G - 256GB
Stan: Używany (Kategoria A/B – normalne ślady użytkowania)
Gwarancja: 12 miesięcy
Kolor: biały, niebieski
Zawartość zestawu: telefon, kabel ładujący
Podczas zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru w uwagach
Dostawa do sklepu: ok. 5 dni roboczych
Dostawa do domu: ok. 7 dni roboczych
Opis produktu:
Motorola Edge 30 Pro 5G to wydajny smartfon klasy flagowej, który oferuje topową wydajność, nowoczesne technologie oraz elegancki design. Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością wykonania i stylowym wyglądem, który nadaje mu charakter premium. Wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania 144 Hz, zapewnia niezwykle płynny i wyraźny obraz.
Za maksymalną wydajność odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 w połączeniu z 12GB pamięci RAM, co gwarantuje błyskawiczne działanie systemu, płynny multitasking oraz bezproblemową pracę nawet przy najbardziej wymagających zadaniach i grach. Wbudowana pamięć 256GB oferuje dużo miejsca na dane, aplikacje i multimedia. Telefon działa na czystym systemie Android, który jest szybki, przejrzysty i pozbawiony zbędnych dodatków.
Motorola Edge 30 Pro wyposażona jest w podwójny aparat tylny z głównym sensorem 50 Mpx, który umożliwia wykonywanie szczegółowych i ostrych zdjęć. Dodatkowo dostępny jest obiektyw ultraszerokokątny. Przednia kamera o wysokiej rozdzielczości świetnie sprawdzi się do selfie i wideorozmów. Urządzenie obsługuje 5G, Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS, a także wyposażone jest w czytnik linii papilarnych w ekranie. Bateria o pojemności 4800 mAh zapewnia bardzo dobrą żywotność oraz obsługę szybkiego i bezprzewodowego ładowania.
Zalety:
-
6,7" wyświetlacz OLED z odświeżaniem 144 Hz
-
Topowy procesor Snapdragon 8 Gen 1
-
12GB RAM zapewniające maksymalną wydajność
-
256GB pamięci na dużą ilość danych
-
Podwójny aparat tylny (50 Mpx)
-
Obiektyw ultraszerokokątny
-
Wysokiej jakości aparat przedni
-
Czytnik linii papilarnych w ekranie
-
Obsługa 5G
-
Szybkie i bezprzewodowe ładowanie
-
Design premium i wysoka jakość wykonania
Specyfikacja techniczna:
-
Wyświetlacz: 6,7" OLED, 2400 × 1080 px, 144 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 – ośmiordzeniowy
-
Grafika: Adreno 730
-
Pamięć RAM: 12GB
-
Pamięć wewnętrzna: 256GB
-
Aparaty:
-
Tylny: 50 Mpx + 50 Mpx
-
Przedni: 60 Mpx
-
-
System operacyjny: Android
-
Łączność: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Czytnik linii papilarnych: tak (w ekranie)
-
Bateria: 4800 mAh, szybkie i bezprzewodowe ładowanie
-
Wymiary: 163 × 75,9 × 8,8 mm
-
Waga: 196 g
Zdjęcie ma charakter poglądowy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Motorola Edge |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 196 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 997 915 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení (pixel): | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 800 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
